Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Blyatman said:

Склонио је слику са распалим седиштем...појасом је сакрио пукотино...мени изгледа лошееее

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, MladenR said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7789685/bmw-320-320cd

u savrsenom stanju a gde je elektro ventilator?
koliko e46 pregledah ne znam ni sam a na svakoj se vidi onaj poprecni lim nijedna nema ventilator klime.. znaci udarane

tu ni ne stoji ventilator :)

Link to post
Share on other sites

ne, raspitao sam se kod dvojce najboljih za bmw kod nas i evo sta kazu.

Samo ako je auto automatik, konkretno e46, nosi i taj prednji u elektro varijanti, ne postoji ni jedan manuelni sa tim elektro, ima jedan iza sa sve roletnama i to je to. 

 

Link to post
Share on other sites

Kako sam ja cuo, prednji ventilator ide uz visko, a koji ima elektricni ventilator do motora nema taj prednji. I ja sam prvo mislio da mi fali prednji ventilator kad sam kupio auto :)

Link to post
Share on other sites

"mnogo km je ubio potrosen ko amercka kurva od 2 dolara"

 

Stefane, reci sad ovde pred svima nama pošteno, nije to sramota...znas li iz ličnog iskustva kako izgleda ta potrošena američka pi*ka od 2 dolara? Da se i mi koji nemamo sreće u ljubavi malo omrsimo za sitne pare xDxDxD

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Vedran said:

"mnogo km je ubio potrosen ko amercka kurva od 2 dolara"

 

Stefane, reci sad ovde pred svima nama pošteno, nije to sramota...znas li iz ličnog iskustva kako izgleda ta potrošena američka pi*ka od 2 dolara? Da se i mi koji nemamo sreće u ljubavi malo omrsimo za sitne pare xDxDxD

xaxaxa, isto ko ove kod plavog :D reko ortak :P

Link to post
Share on other sites

@BOX  Jel ovaj audi S4 onaj sto se prodavao letos u Valjevu ili neki drugi?

 

EDIT: Tek sad vidim sta pise u oglasu...to je taj

 

Link to post
Share on other sites