Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepa kockica. Ovo je model sa sirim stop svetlima i M40 motorom. Zupcasti kais...

Sam po sebi nije los, ali... Prava kockica mora da ima 6 cilindra. Ja sam dosta dugo imao prethodnu verziju koja nije injection (316, bez i... sa uzim stopovima). Njen motor nema zupcasti kais, ima lanac, 10-11 ks se slabiji od ovog (90 ks) i nije los. Muku je mucio sa onim bezveznim karburatorom koji su u to vreme mnogi (Srbi, a nikako Nemci :D ) menjali karburatorom od Vektre i sl.

Ipak... 323i (lanac, 150 ks) je kockica po meri :D

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Bengvejac said:

http://www.kupujemprodajem.com/BMW-e30-opruge-zamena-za-felne-5x120-28050229-oglas.htm?filter_id=71734009   Dajte neke informacije, da li izgledaju kao da su u pristojnom stanju, da li znate poreklo ovih prednjih,koliko spustaju itd..? sve informacije su dobrodosle :) 

Trazi 100e za rasparene ko za koje opruge, zaobidji.

Link to post
Share on other sites

Da li neko zna da li neko ima na prodaju u dobrom stanju 2x 8x18J i 2x 8x8.5J slijedeće modele felgi:

  1. Style 135
  2. Style 32
  3. Style 193

Isključivo originalne BMW, Bomar i ostali me ne interesuju. Može sa ili bez guma.

Idealno bi bilo ovo:

d1b5c5043d.jpg

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, castor said:

Da li neko zna da li neko ima na prodaju u dobrom stanju 2x 8x18J i 2x 8x8.5J slijedeće modele felgi:

  1. Style 135
  2. Style 32
  3. Style 193

Isključivo originalne BMW, Bomar i ostali me ne interesuju. Može sa ili bez guma.

Idealno bi bilo ovo:

d1b5c5043d.jpg

De nadje bas moj auto :)

 

Link to post
Share on other sites