Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

7 hours ago, BMW-E36 said:

Koliko vrijedi e60 525da LCI Limuzina sa 240000km Ima problem sa DPF filterom ( veliki navi kozna sjedista motor 145kw ) na stranim tablama jeli mnogo dati za njega 7000e? 

Mislim da je malo jaca cena...

Link to post
Share on other sites
On 4/25/2017 at 6:12 PM, BMW-E36 said:

Koliko vrijedi e60 525da LCI Limuzina sa 240000km Ima problem sa DPF filterom ( veliki navi kozna sjedista motor 145kw ) na stranim tablama jeli mnogo dati za njega 7000e? 

Zavisi u kakvom je stanju i kako je odrzavan. Ako je krs, onda ti ne treba ni za 5000e ali ako je stvarno dobar i ocuvan, onda 7000e moze da bude korektna cena. 

 

P.S. O ceni i stanju se prica tek kada se auto vidi uzivo. 

Link to post
Share on other sites

Već neko vrijeme se nalazi na oglasima - bio na oglasima, pa skinut/nije bilo oglasa jedno vrijeme, pa vraćen. Ranije nije bilo navedeno da je "profesionalno čipovan". Odlično izgleda za svoje godine, možda i najbolje stanje i kilometražana oglasima. 

Link to post
Share on other sites

Pa, zavisi ko sta vise ceni na autu. Ja bih pre ovu klotaru uzeo ovako ispravnu i utegnutu (pod pretpostavkom da je sve sto pise tacno) nego neki do jaja usminkan i nasminkan, a da mu fali sve moguce sa tehnicke strane. Usminka se lako, a od krsa nikad ne bude auto...

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Vedran said:

Pa, zavisi ko sta vise ceni na autu. Ja bih pre ovu klotaru uzeo ovako ispravnu i utegnutu (pod pretpostavkom da je sve sto pise tacno) nego neki do jaja usminkan i nasminkan, a da mu fali sve moguce sa tehnicke strane. Usminka se lako, a od krsa nikad ne bude auto...

Druže, za 4 'iljade može da se nađe pristojan e46 u dobroj opremi, a za 2500€ razlike, možeš da mu promeniš sve :) I da ga čipuješ pride ;) 

Link to post
Share on other sites