Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

23 hours ago, dredger said:

Jel jos imate onaj sivi 745i? Taj je bas dobar bio. Jel u zivotu onaj 540i e39? Uvek lepa kola imas, postujem.

Prodali smo u Valjevu je vozi se :) Dobar je i dalje :D

A 540i stoji u Nisu, nije registrovan, slabo ga voze.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dzony 320d said:

 

taj sam gledao,i stvarno je i uzivo bas dobar. Od vlasnika placa,kolko sam skontao.

 

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

 

 

da li si imao neku zamerku uzivo ? nije gauhvatila korozija i tako neka bolest ? jedino sam primetio na slici pecku kod rezervoara kao utisnuce malo. ostal ok

Link to post
Share on other sites

Ovo jako lako moze da bude bas dobar auto. Da ulozis u sedmaju jos 2500 soma, imas auto za 5 soma brutalan. Ubacis mu plincugu jer sigurno trosi ko budala i miran si. Moze uz malo sminke bas lep da bude.

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, dredger said:

Ovo jako lako moze da bude bas dobar auto. Da ulozis u sedmaju jos 2500 soma, imas auto za 5 soma brutalan. Ubacis mu plincugu jer sigurno trosi ko budala i miran si. Moze uz malo sminke bas lep da bude.

vidjao sam ga do pre isteka reg na banovom, izgleda kulturno ovako na oko. Mislim da je odrzavan, njemu je cak radjena bila generalka. Ne moz od babe da napravis devojku, al moz dobra milfara :D

Link to post
Share on other sites

ozbiljno ? bezveze onda, na slikama izgleda pristojno mada me buni ova navigacija sto samo bleji BMW, obicno je tako kad rikne neki od kompova za nju. bio sam yagrejan za takav auto ali sad si me sjebo :)

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Djoksa530i said:

Gledao ga moj drug, presao 600-700kkm sigurno, istrosen auto bas.

Dovoljno to je samo kad u opisu napise "klima radi" - ili su je skrpili da "radi" ili je i on iznenadjen da uopste i dalje radi :D

 

Link to post
Share on other sites

dobar je a6. gledao sam i to :) ako budem pucao na manje kubikaze bice do 2.0. E sad sto se tice tog 1.9, ima drugar hecbeka a3 strasan motor, jedino sto  je slabasan sto i on sam kaze, zna i sam da je 1.9 bolji od 2.0tdi ali mu tacno fali tih 40ks vise da bude zadovoljan. Znas tipa preticanje i tako to, uzbrdice

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10595052/seat-leon-cupra ovo mi je lep auto, iskreno ono sto sam bacio u opticaj do 2.0 je leon u ovom paketu, a3 sportbek ne mora s-line, golf 5 u GT opremi, cak sam i bmw keca, ali kada sam usao u njega nesto mi se nije svideo. Od ovih vecih guja e60, a6..

Link to post
Share on other sites

Ja te cupre ne bi gledao, to kupe da voze pun gas, mahom su raskantani. Ova crvena sto si okacio, spustena do zemlje crne, trapovi su mu losi garant. A i de ces s njim, ne mozes na bankinu da ga popnes, svaki ivicnjak ima da ti presedne. Ne znam sta da ti kazem. Velik auto je velik auto, to ja volim. Jesi video onog acorda 2.2 dizel, novi model, nesto oko 6 soma cena.

Evo ovaj

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?page=2&sort=renewDate_desc&brand=114&model=1328&city_distance=0&showOldNew=all&without_price=1

Malo je vise fucnut volan za tu km, ali verovatno se coveku znoje ruke. Ovde je kupljen, trebalo bi da je proverljiv

Link to post
Share on other sites