Recommended Posts

Just now, Uzicanin said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9797309/bmw-320-alpina-line A sta li fali ovome pa se prodaje vec 4 meseca? Deluje mi lepo

xaxa da si ziv i zdrav taj ti je na oglasima 3 godine se vuce vec :)) Nece nikad te pare da dobije, lik je prodao M paket 320cd iz Panceva za 4800 cini mi se a trazio je bio 7.. A ja sam svog crnog prodao za vece pare nego taj m pak zbog stanja itd. Tako da sam ja uvatio poslednji voz za prodaju kola kupea, tesko se prodaje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 minute ago, Stefan L. said:

xaxa da si ziv i zdrav taj ti je na oglasima 3 godine se vuce vec :)) Nece nikad te pare da dobije, lik je prodao M paket 320cd iz Panceva za 4800 cini mi se a trazio je bio 7.. A ja sam svog crnog prodao za vece pare nego taj m pak zbog stanja itd. Tako da sam ja uvatio poslednji voz za prodaju kola kupea, tesko se prodaje

Ahahahah nisam ga pre video, videh ga tek pre par meseci :o Verovatno mu se ni ne prodaje auto

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Uzicanin said:

A evo ga jos jedan sa foruma, po meni jedan od lepsih karavana koje sam video, sedista kakva sam oduvek zeleo :D Al mana ovo 330D... ne vidim poentu 

Tek sad vidim da nisam ostavio link... https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10695317/bmw-318-318d-touring

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Uzicanin said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9797309/bmw-320-alpina-line A sta li fali ovome pa se prodaje vec 4 meseca? Deluje mi lepo

Pre godinu i po dana nije ni imao M prednji branik, Aplina nalepnice, Alpina felne, stikere, alu pedale, crni "panorama" krov. :) 

Link to post
Share on other sites

kupe je uvek bio skuplji od limuzine kao i kabrio od kupea, s tim sto su se poremetile vrednosti na trzistu pa sad ispade da nista od ovih auta ne vredi jbg :) 

Ima razlike dal hoce da PRODAS auto ili hoces da ga prodajes

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, niske said:

kada sam kupovao kabrio njega sam prvog gledao zbog preporuke, medjutim ovo je jako mali grad i vrlo brzo sam dosao do nekih info koje su tacne i zaobisao ga, cak sam ga i probao. a-a

23 hours ago, Djoksa530i said:

to sto pise dobro stanje racunaj 2000e da mu sunces u opravke, gledao sam pre neki dan jedan iz kumodraza bio je 5700 pa 5500 pa 5300 pa opet 5700, probao videh i pobego :D da ti ne pricam djokso o kakvom se autu radi mozes da pretpostavis. PERFEKTAN, xaxa

Link to post
Share on other sites

Na fotografijama deluje da je dosta bolji ovaj iz Cuprije. Plus, ima bolju opremu. Smem da se kladim na je na onom iz Nisa vracena kilometraza priblizno za duplo a mozda i za vise.. 

Link to post
Share on other sites

 

Pa ako je odrzavan kao sto kaze to je ok od svih koje sam pogledao na oglasima ova dva su mi privukla paznju,ima boljih ali sa mnogo manje opreme, ovaj iz cuprije mi nekako najvise odgovara, ovaj NS deluje malo namazano za prodaju...

 

E sad s' obzirom da sa bmw-om jako malo iskustva imampogotovo sa X-om interesuje me na sta konkretno obratiti paznju osim klasicnih stvarii?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Link to post
Share on other sites