Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

druzio sam se sa likom jedan period, ovaj najbolje je da ga pogledas, nisam se nikada provozao ali sam sedeo u njemu, estetski onako cini mi se, na gewindama je, farovi zrel za restauraciju.. treba da putuje bar je trebao zato je dao nisku cenu, ali proveriti sve svakako. 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Uzicanin said:

Mene samo zanima da li je ovo zajebancija ili je on ozbiljan...

Tekst oglasa dok je jos bio ispravan (15.03.2017)

 

Dobar je to Audi .Baš dobar .Od prve do zadnje slike presao 700 km maksimalno otvorenog puta sto znaci malo se vozi .Relno sta se prodaje po auto placevima koj je konkurencija ove serije a6 u ponudi on iskreno vredi minimum 10000 eura u odnosu na ovu konkurenciju sa plisanim sedistima,manuelnim menjacima od dajem primer 8500 eura bez digitalne klime pa ko ce dati novac za takav Audi.Ima 140 ks ili 2000 kubika kao manja je registracija a realno polovan Audi 2.0 tdi je auto koji 20 dana radi pa kod majstora . Kada sve to covek uporedi onda moj Audi vredi sigurno u tom slucaju 10000 eura jer se hauba neotvara , cuje se kao motor ide koliko pise na kilometar satu do kraja a necenim ga ni priblizno tih takozvanih 10000 eura u odnosu na ove dreseve preprodavane . Registracija i prenos na invalida vam je 328 eura sta se pravite blesavi svi tako registruju. Konkurenciju ima samo kada covek pogleda Audije a6 takozvane dijode od 23000 eura pa nagore . Jesu noviji automobili zato su naravno bolji ali nisu brži, precenjeni su pise da idu 300 a kada se nadju ispred mog Audija trebaju da se sklone sa leve trake obavezno i nakraju nemaju kvalitet serije ovog modela Audija a6 .To je to gospodo kupci . Nemojte da zovete za ovaj i pitate nesto o ovom Audiju ako nemate nova za gorivo . Dosadni ste vise samo znate da pitate jeli registrovan a pise da nije moze jeftinije pa gde vise nisam ja crveni krst , koliko trosi što je smesno.jer imate opciju da kupite Smarta i vozite se kao sa skuterom doduse onim malo jacim skuterom koji ide 110 na sat .Stvarno ste mi smesni kao neke devojcice . A sad Prijatno Zurim i upamtite da ovo nije Crveni Krst nego moja dobra volja i dobra cena za ovaj AUDI . 
 

Link to post
Share on other sites