Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не измирене обавезе према држави,казне....најлакше забранити регистрацију возила....ма 100 ствари може да буде!

 

Link to post
Share on other sites

Citao sam nesto juce u blicu,neka baza vin brojeva u poreskoj,i svaki auto koji je garancija za nesto je zaveden tamo. Ali problem nastaje kad taj ko je zalozio,proda trecem licu i npr posle toga neisplati dugovanja za koje je auto bio garancija,ladno tom novom vlasniku oduzimaju vozilo iako je platio prenos na sebe,registraciju i nema nikakve veze sa tim dugovanjem prethodnog vlasnika....

 

Ako je sve to tako kako je pisalo,bice stvarno problem kupiti vozilo i biti miran posle kupivine.

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, miksa said:

Ako je sve to tako kako je pisalo,bice stvarno problem kupiti vozilo i biti miran posle kupivine.

Tacno je to sto pise, ali isto tako to moze da se proveri pre kupovine.

Ono sto je cinjenica je da bi glupa drzava trebalo da te stiti od toga, a da ti uopste ne razmisljas o tome... :-/

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Delija said:

Tacno je to sto pise, ali isto tako to moze da se proveri pre kupovine.

Ono sto je cinjenica je da bi glupa drzava trebalo da te stiti od toga, a da ti uopste ne razmisljas o tome... :-/

Da je ovo jedino mesto gde te država ne štiti, pa ni po jada ... koliko je ljudi ostalo bez stana na slične fore :/

Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, smg said:

Da je ovo jedino mesto gde te država ne štiti, pa ni po jada ... koliko je ljudi ostalo bez stana na slične fore :/

Sad je malo bolje oko nekretnina nego sto je bilo, ali i dalje je daleko od sredjene situacije.

Glavonjama odgovara mutna voda, jer mogu da talasaju po volji, bez da ih iko vidi sta rade.

Link to post
Share on other sites

Kolegi su mi oduzeli auto, a kupio ga je, overio ugovor kod notara, platio porez i izvadio novu saobracajnu. Nakon par meseci kucaju na vrata i oduzimaju auto, jer je popisan od strane izvrsitelja kod jednog od bivsih vlasnika (auto je 2 puta prevodjen do tad bez ikakvog ogranicenja).

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Delija said:

Sad je malo bolje oko nekretnina nego sto je bilo, ali i dalje je daleko od sredjene situacije.

Glavonjama odgovara mutna voda, jer mogu da talasaju po volji, bez da ih iko vidi sta rade.

Ne znam u NS, ali u Beogradu je kud i kamo bolje (svi se ugovori o kupoprodaji nekretnina overavaju u jednom sudu). Mada i dalje postoji prozor gde od trenutka kupovine, do prenošenja stana na ime kupca, vlasnik može da udari hipoteku (pod pretpostavkaom da kupac nije uzeo stan na kredit). Umobolno, ali nažalost imam prijatelje koji se sada tužakaju oko stana koji su kupili ...

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Djoksa530i said:

Kolegi su mi oduzeli auto, a kupio ga je, overio ugovor kod notara, platio porez i izvadio novu saobracajnu. Nakon par meseci kucaju na vrata i oduzimaju auto, jer je popisan od strane izvrsitelja kod jednog od bivsih vlasnika (auto je 2 puta prevodjen do tad bez ikakvog ogranicenja).

To je tačno da upucaš nekoga :/

 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10536431/bmw-320-ci  jedini auto u koji bih seo posle e60 da je bmw i niza klasa :) jednom kad imate kabrio verujte mi da je bolest

Али овај ни једну слику ентеријера да постави.....

Link to post
Share on other sites
On 4.11.2017. at 4:24 PM, Glisa said:

Леп,само ко има инвалида да региструје вози много моћан превоз :/

Jel neko gledao auto? Kolega ima mogucnost registracije sa popustom, prelazi 300km mesecno i bitno mu je samo da nema ulaganja u auto.

Oprema mu nije bitna, a ovaj bmw je nema, ali stanje zaista deluje jako jako dobro, kad se ove kasetice nisu ogulile ja verujem u ovih 140k km....

Link to post
Share on other sites