Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam u ponudi F30 318d iz 2012 na kojeg mogu povratiti PDV bio na firmu u Njemackoj zadnji servis radjen u BMW na 237000km sad 259000km pa me zanima sta je na ovoj km moralo biti zamjenjeno, prepostavljam da u BMW ne gledaju sta je dotrajalao vec kilometrazu na kojoj je taj deo obavezan za zamenu ili?

Link to post
Share on other sites

Volan na slikama deluje dosta lose, farovi bi mogli da se osveze, rucica menjaca nije njegova, enterijer je pran dubinski vise puta, sav se isteglio i iskezecio i koza i stof. Sav je nesto legao. Umoran auto definitivno. Jedino limarijski na slikama deluje korektno. 

Ali ko zna, mozda i gresim...

Link to post
Share on other sites

Ok, cisto me to zanimalo kako izgleda kupcu ono sto vidi

a stanje je, volan uzasan ali naglasio sam,

farovi su u extra stanju, kao novi, rucica ne znam da li je original ili ne ali je kao nova i lepo lezi, vidjao sam ovakve na e46,

sedista su ok, djene djene, nisu iscepana a jesu malo prljava, mislim da ijh je upravo nedostatak pranja napravio ovakvima,

sve u svemu cena je relativno niska pa buduci kupac ima lufta da poradi malo na njemu

hvala

ovaj ide na prodaju jer sam ga uzeo slucajno u zameni, kupio sam inace minija (neka vrsta bmwa ipak)

 

Link to post
Share on other sites