Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Биће тај дуго на огласима за 6800 макар је требао погодити боју браника а ово унутра што је офуцан и није страшно....аа пише без динара улагања!

Link to post
Share on other sites

Mozda bolje uzeti standardni 320d sa 150 ks i cipovati ga ?  :)  

Kada ce ovim 330d da padne vise cena? Ocigledno nikad, vec kada se smuci vlasniku da ga registruje :) 

Godinama vec drze cenu 6/7/8k, retko koji naidje pa ode za 5/5.5 

Link to post
Share on other sites

ja sam 320d limo pre 3 godine prodao za 5, sada je to auto od 3 3500e, ali na zalost vecina misli da je to auto neke vrednosti. e60 imas da kupis za 5000 korektan, mene je kostao 6 i to mislim da sam ga platio i jace s obzirom da je 2.5  benzin. Matora su to vec kola 2003 2004..

to sto su cene za neka auta 6 7 8000 ne znaci da toliko i vrede, ali dokle god ima ovaca bice i vune

Link to post
Share on other sites

Sto je najgore nisu se cene puno promenile, ja sam pre 3 godine prodao e46 za 4, a prosle godine za 3350, a sada sam kupio jedan za 4. Svi su u dobrom stanju, neki 3.0 neki 2.0...neki sa vise setova felni i opreme neki sa manje ali cene su vrlo slicne, mozda 500-1000 eur dole ali 1500-2000 nikako.

Link to post
Share on other sites

Razlici su kriterijumi i pojmovi. Recimo, sto je za nekoga odlicno za mene je neopevani krs i obrnuto. Nekome je 5000e kao kuca a nekome sitnina... Iskreno, voleo bih da se manje razumem jer bih manje video i manje bi me glava bolela.

 

P.S. Najvise bih voleo kada bi dobar e60 mogao da se kupi za 6 hiljada...  ;) 

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Zeljkamp said:

Razlici su kriterijumi i pojmovi. Recimo, sto je za nekoga odlicno za mene je neopevani krs i obrnuto. Nekome je 5000e kao kuca a nekome sitnina... Iskreno, voleo bih da se manje razumem jer bih manje video i manje bi me glava bolela.

 

P.S. Najvise bih voleo kada bi dobar e60 mogao da se kupi za 6 hiljada...  ;) 

ima..mislim nema sad al ima :D zovite vrtite oglase.. ima ljudi koji spuste cenu i do 1500 2 evra, ako nisi uporan dzabe.

Link to post
Share on other sites

Ja sam taj automobil ganjao vise od godinu dana i ne nadjoh nijedan primerak sa kojim bih bio zadaovoljan. Svaki koji sam gledao je imao par hiljada ulaganja + sto bi i pored toliko ulozenih, tj. bacenih, para imao krsa. Do duse, malo skupljeg krsa. 

Platis lepo na mostu i cuprije te ne interesuju. ;)

Link to post
Share on other sites

jeste ali ti si uzeo 520 dizela koji u neku ruku i dalje drzi cenu i skuplji je i od mog 2.5i i 3.0d a i mladji + lci pa da ga jebes Milunka :D 3.0d volis kad kupis a i kad ga prodas! Nece niko da se bakce sa 800e registracijom, cast izuzecima naravno :) 

Kad kazem e60 od 5 5500, mislim na neku stock varijatnu ali ispravnu, ne M paket naravno, tipa stanje ne lupan, malo potrosen mozda volan, enterijer ok, klima reso itd, dobre gume. reg do pola godine. Nemojte da mislite samo da nema, ima ali treba da zivkate, cimate, nekome je mozda frka za lovu pa ce da se oprosti od kola za dosta nize para.

Link to post
Share on other sites

U pravu je Stefan, nekad se slabo prodaju kubikaze jer one cekaju pravog kupca, ljudi cesto izgore pa spuste cenu. Ja znam na svom primeru kad sam imao 3.0 jedan sam prodao za 10 dana covek nije ni znao da mi je auto tek registrovan, a drugi sam drzao 6 meseci na oglasu i da mi je gorelo morao bih da spustam debelo cenu.

Link to post
Share on other sites