Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4000 вреди сигурно ако имаш на неког инвалида да региструјеш! Мада нема нека седишта мени су ова труба али ауто генерално изгледа ДОБРО 9_9

Link to post
Share on other sites

saab je bio bas ozbiljan auto. Cale moj i sad vozi 900, 2.3 benzinac. Taj auto jedino staje kad nestane goriva. A nestane brzo, trosi kao budala. Ne treba ti saab, muke oko delova. To je samo za ljubitelje svedskog celika. Nije za obicnog coveka. Uzmi taj 330d i pevaj. 

Link to post
Share on other sites

cu uzmem ako me neki drugi ne preduhitri... neki kupe haha. lep je ovaj sabb, jos ovaj aero paket izuva, samo da je malo unutra sa nekim ekrancicem bio bi zanimljiviji.. mada dolazi i on sa nekim jacim paketom

Link to post
Share on other sites

Onaj 330 mislim da vredi, tesko se prodaju, mora bas zaludjen covek da ti dodje i da ga kupi za kes, ja sam oba svoja 330 prodao kroz zamene, mada sam oba puta dobio auto koji se lako prodaje... Taj koji uzima kubikazu retko gleda e46, valjda je u tome fora, e60 se npr mnogo lakse proda. Oprema kao oprema jeste klot, ali nabacis mu samo trokraki MF i vec je druga prica auto, a bitno je stanje.

Link to post
Share on other sites

Volan mu je ofucan kao pola miliona da ima. Al ne mora da znaci, mozda se prethodnom vlasniku jako znoje ruke. Jbg, bembara, 150ks, sedne da vozi pa ga uvati nervoza, pa mu se znoje ruke i ode volan u majcinu...

Link to post
Share on other sites