Recommended Posts

Upoznah jednog lika iz Lazarevca, dovozi jako kvalitetne aute. Moze i po zelji. Posten je decko, korektan, sve crno na belo...od toga zivi. Ima na FB i Instagramu profile, zove se Uvoz robe i automobila iz Nemacke. VW neki je na profilnoj slici, u bojama Nemacke zastave.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D  ode za Barajevo kod nekog decka  srednjih godina, bas sam naleteo na njega pre neko vece, budi nemir u meni :D imas slike okacio sam ovde, i njega i kabrija i limuzine, samo mi fali jos jedan kupe prvi, mrzelo me da ga trazim

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Malibimmer said:

Ovaj 330 odlicno izgleda, ali ne znam sta u glavi treba da ti fali da stavis ovakve bubrege umesto fabrickih...

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11595085/bmw-320-e90

Ljudi zove me vec par puta devojka nudi mi zamenu za moj 120d 163ks.
Ne znam sta da radim, prvo mi je trazila doplatu 700e a sad bi pristala i kljuc za kljuc, jedino me muci ovaj motor 20i benzin cuo sam da trosi ulje a inlotrosac je jer ja dosta prelazim po gradu i znaci mi potrosnja.
Da napomenem da sam mog 120d pre mesec dana sredio sve sto je trebalo,auto bez dinar ulaganja.
I kilometrazu ima lepu,a i price ide stalno za nemacku odtvoren put bozi ga 180-200 trosi 8l benzina itd,malo mi sumnjivo to.
Sta vi mislite? Da pravim kombinaciju ili da ostanem na mog malisana 120d, u principu to je isti auto samo sto je ovaj duzi za gepek.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

stvar ukusa, ni ja ne volim hrom na bmw da vidim, pogotovo te bubrege :) ram oko prozora i moze  da prodje u zavisnosti koji je model u pitanju

Ne zbog boje, vec zbog tih "obrvica" na bubrezima, tako da lici na bubrege sa E90 pre fejslifta ili E63...

Link to post
Share on other sites

Tu samo drugi menjac ide, video sam kako izgleda kad se skine i delimicno rastavi. A drugi polovan ispravan je 1.000. Ma da resavam sad auto, uzeo bi ga i s tim problemom. Mnogo mi se svidja taj a8, naravno samo kad je pracka kao taj s oglasa. To je bas tenk.

Link to post
Share on other sites