Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije mi jasno zasto ne napise lepo na oglasu da je menjac u problemu??

Ovo je auto u ceni,nije drasticno jeftiniji pa da posumnjas na neku manu ili kvar.

I onda neko iz Nisa krene 250km da ga pogleda i kupi i dodje i kita. Izgubi dan i pukne 100e za glupost.

Isto tako sam otisao pre mesec dana da gledam x5 koji je na oglasu predstavljen kao 3ce svedsko cudo,mint condition.

Kad tamo druga pesma. Slike iz 2013te,gume iz 2013te,stanje iz 2018te. Pucke po haubi od kamencica,gume pojedene totalno a menjac bajka za sebe. I jos covek ubedjen kako je menjac ispravan i kako to tako treba da bude,kao ja mu ubijam cenu.

A cena 1000e iznad proseka od ostalih.

Ja mu lepo kazem da necu kupiti auto ni za kakve pare,jer necu da se patim da popravkom menjaca,on i dalje misli da hocu da skinem cenu,katastrofa.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Jedino sto je vencanica

ma mozda i nije, auto je da ga vidis uzivo bas lepo ocuvan, ja sa covekom proslo leto stalno prao u perioni ja svoj on svoj, bas ga je ono licko. znaci neko ko voli a i sredjivao ga je za sebe, sad to sto se desilo sto i on kaze necu da krijem nista, svakakoje izbacui skoro gresku za menjac ali sto i on sam kaze nekad razvlaci nekad ne, ali ga svakako ceka remont u skorije tu nema price, cak ce i da skida cenu na trenutnu

Link to post
Share on other sites