Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SVI SU PREŠLI KOLIKO I PIŠE 178000 KM. KAD TU LJUTU MAŠINU STAVITE NA KANAL STAVITE RUDARSKI ŠLEM NA GLAVU ČISTO IZ OZBILJNIH HIGIJENSKIH RAZLOGA. RAZUMEMO SE .................. SMS . VIBER . POZIV

Link to post
Share on other sites

Nije to bas manuelna klima, ima podesavanja preko idrive-a ako se ne varam. Cena je realna skroz, 2.5 benzin, karavan, to je to. Dok ga registrujes, iservisiras motor, trap malo cacnes, ode preko 7.000 dok trepnes. Ako su i gume lose ode jos 200-300e. Ako ces plin da stavis, ode jos 800-1000e. To je realnost.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Nije to bas manuelna klima, ima podesavanja preko idrive-a ako se ne varam. Cena je realna skroz, 2.5 benzin, karavan, to je to. Dok ga registrujes, iservisiras motor, trap malo cacnes, ode preko 7.000 dok trepnes. Ako su i gume lose ode jos 200-300e. Ako ces plin da stavis, ode jos 800-1000e. To je realnost.

uze mi reci iz usta i auto star 13 godina..

Link to post
Share on other sites

Nece jos dugo trajati to smanjivanje zapremine a mozda je vec i gotovo sa tim. Hibrid pa za koju godinu skroz na struju. Bolje na struju nego na tri cilindra ili na jednu litru.

 

Link to post
Share on other sites

Treba.kupiti benzina.dok.ga ima u ponudi, lagerovati ga negde. Za 20 godina bice skup haos, a nece ga nigde biti. A mi onda udarimo cenu paprika. Bitkoin bi smesan ispao spram nase zarade. Pa jos mu po starom Srpskom obicaju dodamo.vode, ihaj. Lova do krova. Jbg, vozali smo se na benzin i naftu preko 100 godina, idemo.sad dalje. 

Link to post
Share on other sites

Bas me zanima koliko stvarno trazi za ovu repliku Ferarija, dok sam citao oglas mislio sam da je negde do 5000 dok nisam procitao deo gde pise da se auto ne moze kupiti za 9-10000 evra ahahah

Link to post
Share on other sites

Budala,dzabe upropastio iovako redak mr2.

Kako ljudi to lepo ide.Drugar ga kupi 2003ce,crvena ferari boja i polepljeni amblemi ferari po njoj,svi mislili da je pravi ferari. Cepali je celo popodne,dok nismo otkinuli poluosovinu...

Link to post
Share on other sites

Ovo mi nikada nece biti jasno. Ako nemas za ferari nemas... vozi ono sto imas.

Nikada ne mogu da skapiram ljude koji nose fals odecu, fals satove, fals torbe. Mene bi bilo sramota.

 

Link to post
Share on other sites