Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo mi nikada nece biti jasno. Ako nemas za ferari nemas... vozi ono sto imas. Nikada ne mogu da skapiram ljude koji nose fals odecu, fals satove, fals torbe. Mene bi bilo sramota.

 

 

Ljudi ne znaju... I veruju u sve sto im kazu 

Sent from my (S' mobilni) LG

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ne pricam o ljudima koji budu prevareni, to svakom moze da se desi. 95% ljudi koji imaju nesto fals znaju da je to fals.

To je ono nose ribe luj viton torbicu naravno fals. A ceka se bus :D:D:D  ostale krpice isto naravno fals.

Koliko likova samo znam da su kupovali sve zivo fals. Pa bukvalno sve sto se valja po netu/fejs je fals. Patike, odeca sve.

Svi znaju da je fals  ali ono.. Aj da se pokazemo.

Link to post
Share on other sites

Uostalom zasto bi uzeo ferarija da ga vozas ovde po srbiji :D gde bi ga vozio kad je na svakom koraku rupa, lezeci policajac od 30cm visine i sahtovi koji kada gledas iz daljine mislis da su skinuti a oni pola metra pod asfaltom :D 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Mare ETF said:

Uostalom zasto bi uzeo ferarija da ga vozas ovde po srbiji :D gde bi ga vozio kad je na svakom koraku rupa, lezeci policajac od 30cm visine i sahtovi koji kada gledas iz daljine mislis da su skinuti a oni pola metra pod asfaltom :D 

Daj samo ferari i ne sekiraj se za sahtove. Ima kome ne smeta :-)

 

2 hours ago, Sale-Sombor said:

Prvi je moj :D

Tvoje bembare su uvek medju boljima na forumu. Svaka cast!

Link to post
Share on other sites

 

51 minutes ago, Sale-Sombor said:

Hvala, trudim se da budu sto bolji :)

Zato i jeste ova cena, da ga ne bi prodao i da ostane kod mene :D

Sto samo dve slike? Nestalo filma u aparatu ?...

Link to post
Share on other sites

zovi brate :D vecinu ih vidjam sa oglasa i ovako u prolazu sve zapazim, a i vecina se vrti od njih par preprodavaca koje znam :D 

elem, drugar prodaje e39 karavana odlicnog stanja, bas je spuco dosta kinte u mehaniku. 

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11889025/bmw-530-d  nije m paket i slicno, ali je tehnicki dobar nije od onih lomindera kakvi se sve nude.

Link to post
Share on other sites

E taj se sprda, a zapravo je ozbiljan igrac. Bavi se otkupom vozila, a njegovi kupci su uglavom prezadovoljni... Radi sve, 1500-1600, a ima i od 10-12 hiljada.

Link to post
Share on other sites