Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Зар је могуће да су оволико мало прешли ?

Link to post
Share on other sites

Pa i ja pretezno jurim automatik al ajde,

Kilometraza kod sivog nema veze sa zivotom a i za crni je pitanje, njega cu sutra da pogledam ako stignem...

E sad ovako bio sam da vidim ovaj sivi i sutuacija je sledeca,

Gume celave ne mogu ni sezonu da posluze znaci do kuce i bacaj (prednje su toliko celave da nemanu saru)

Sedista bi po meni trebala na dubinsko, menjac bas tesko ulazi u prvu( tj kad stoji na leru i hoces u prvu menjac tako zapinje kao da je fap a nekad i nece)

Na prvo paljenje je jedva upalio i imao je par sekundi nemiran rad, posle toga je palio i radio normalno.

Drugo cuje se povremeno neko skripanje kao da je kais,

motor je po meni masan

Drugo neko crvo( ne znam od cega je) izlepljeno izolir trakom....

Desna strana mu je iscokana od otvaranja vrata, sto se na slikama nigde ne vidi.

Sve u svemu zadnja cena mu je 6300e sto je po meni previse s’obzirom da po mojoj proceni ima minimum 1500e ulaganja.

Pitanje sta bi sve jos u servisu nasli...

Tako da definitivno slike i stanje auta veze nemaju.

Evo i nekih slika

364b7984681ec3568c163c141c1e82d1.jpge37f3b9a638ff5cb0b4d453456f41259.jpgc28055dfc8f8253aef40f84575fd16c5.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Ма у Србији не треба куповати кола по ауто плацевима.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, brabus1 said:

Pa i ja pretezno jurim automatik al ajde,

Kilometraza kod sivog nema veze sa zivotom a i za crni je pitanje, njega cu sutra da pogledam ako stignem...

E sad ovako bio sam da vidim ovaj sivi i sutuacija je sledeca,

Gume celave ne mogu ni sezonu da posluze znaci do kuce i bacaj (prednje su toliko celave da nemanu saru)

Sedista bi po meni trebala na dubinsko, menjac bas tesko ulazi u prvu( tj kad stoji na leru i hoces u prvu menjac tako zapinje kao da je fap a nekad i nece)

Na prvo paljenje je jedva upalio i imao je par sekundi nemiran rad, posle toga je palio i radio normalno.

Drugo cuje se povremeno neko skripanje kao da je kais,

motor je po meni masan

Drugo neko crvo( ne znam od cega je) izlepljeno izolir trakom....

Desna strana mu je iscokana od otvaranja vrata, sto se na slikama nigde ne vidi.

Sve u svemu zadnja cena mu je 6300e sto je po meni previse s’obzirom da po mojoj proceni ima minimum 1500e ulaganja.

Pitanje sta bi sve jos u servisu nasli...

Tako da definitivno slike i stanje auta veze nemaju.

Evo i nekih slika

364b7984681ec3568c163c141c1e82d1.jpge37f3b9a638ff5cb0b4d453456f41259.jpgc28055dfc8f8253aef40f84575fd16c5.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Ma ni ne razmisljaj o ovome  ako je takav, ima toliko dobrih karavana u Srbiji da nema potrebe da gledas auto u koji imas odmah da ulozis 1500e, pitanje je koliko bi te na kraju stvarno izasao zbog "skrivenih" mana... Bolje juri neki ocuvak primerak

@Stefan L. Evo on ce ti sigurno naci nesto dobro na oglasima :D Covek svaki dan objavi barem par dobrih oglasa, a ni @Djoksa530i ne zaostaje 

Link to post
Share on other sites

Svaka pomoc je dobrodosla s’ obzirom da nikad nisam imao doticnih tacaka sa e90

Konkretno na sta obratiti paznju ( 320d sa 163ks), cene nekih delova ( lamela, amortizeri, dizne itd...)

Ako neko zna i nije mu problem da napise...

U principu me interesuje nesto do 7500 i u startu bi odvojio nekih 1000e za ulaganja...

Od opreme velika navigacija, sadista ako su stof da budu kadice kao na ovoj slici, pozeljno grejaci sedista, panorama ili siber.

U svakom slucaju ne zurim sa kupovinom, platicu i vise al da valja...

U zadnje vreme razmisljam i o uvozu..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

nagledao sam se uzivo ovih auta sa oglasa koliko hoces, trazene cene sa realnom vrednoscu nigde veze :) 

brabus1, iskreno ako juris karavan, e91 je odlican pogotovo ako je u opremi, ali do 7000 mozes da kupis opasan A6 2.0 do 3.0 tdi ako te zanima jaca kubikaza. 

necu ti rusim snove, ali ja sam pre 3 godine imao takav e91 kao ovaj sivi sa oglasa da padnes na dupe bez ulaganja na 5300 2006 godiste identican. Cisto da 

se ne zaleces bez potrebe i osisaju te ko vola, vazi i za ostale. Samo treba biti strpljiv jbg

 

Link to post
Share on other sites

Australijanci vole brze pik-up sprave. Imaju oni njihovog nekog proizvodjaca, zaboravio sam kako se zove, holden ili tako nesto. Ozbiljne performanse. 

Link to post
Share on other sites
nagledao sam se uzivo ovih auta sa oglasa koliko hoces, trazene cene sa realnom vrednoscu nigde veze [emoji4] 

brabus1, iskreno ako juris karavan, e91 je odlican pogotovo ako je u opremi, ali do 7000 mozes da kupis opasan A6 2.0 do 3.0 tdi ako te zanima jaca kubikaza. 

necu ti rusim snove, ali ja sam pre 3 godine imao takav e91 kao ovaj sivi sa oglasa da padnes na dupe bez ulaganja na 5300 2006 godiste identican. Cisto da 

se ne zaleces bez potrebe i osisaju te ko vola, vazi i za ostale. Samo treba biti strpljiv jbg

 

 

 

Ma ne zurim ja nigde imam 3 auta i ovog jednog hocu da se resim i da uzmem bmw-a, a sa ovim motorom od 163ks sam upoznat pa zato njega i gledam...

Iskreno a6 mi ne ogovara zato sto mi je 2.0 preslab a za 3.0 nemam nameru da dajem 120k na registraciju.

Znam da je ovo bmw-ov forum pa ce sad svi da se pobune ali generalno pored bmw-a gledam i Mercedes e klasu...

Ako nista ne nadjem da mi odgovara najverovatnije cu da uvezem auto i resen problem.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Djoksa530i said:

Nije toliko surova, samo je duplo veca...a za 3.0 je 4 puta veca.

Pa ako tebi nije surovo da placas duplo vecu registraciju za smrdljivih 150 kubika vise e onda sve u majcinu!

Drugar vozi bmw 520 190ks 2015god. registracija oko 36000din. Cena kola oko 15000+ euro

Drugar vozi mercedes c220 130km 2004god. registracija oko 56000din. Cena kola daj boze 4000e on placa pri registraciji "porez na luksuz" bem te zivote :D:D:D

 

Link to post
Share on other sites

E moj prijatelju, ja znam puno o toj "surovosti", ja sam placao 90+k 4-5 godina za redom za auto od tako 4-5k eur u to vreme. 3.0 motor je u pitanju... A sto se tice ovih do 2.5, rekao sam nije mnogo surovo u smislu nekako se i prezali 50ak hiiljada, ali kad je skoro 100 onda bas zaboli.

Link to post
Share on other sites