Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 hours ago, Stefan L. said:

na sta lici uzivo?

za te godine,s obzirom na sneg,koliko sam mogao videti dobar auto,dečko što radi tamo me odveo kaže imam auto za tebe(zna da volim bmw,a carinio sam preko njegove špedicije i prodao sam ih preko 50 bembara)... ljudi kod nas u Srb  očekuju kad kupuju polovan auto da kupuju nov...bajo ti plati onda 35-40 hiljada pa ćeš dobiti auto bez tačkice

Link to post
Share on other sites

Ne bih rekao da je to problem kod nas. Pre je problem da se prodaju toliki lesevi da je to sramota.

Koliko samo ljudi znam da kada im se ucini da imaju neki od "fatalnih" kvarova ili ti preskupih, primice se zamajac, nesto elektornika da je skupo itd. to se odmah prodaje i tako se samo vrte krsine u krug. Pa na kome se polomi da bas bas mora da popravi a da ne moze da zbudzi do sledeceg nesrecinka.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, marko13 said:

Na slikama izgleda kao avion.

iseceno vozacevo sediste kozno, otkinut prednji blatobran, nema naslon za ruku, pukla zabica koja nosi prednjibranik pa strci na spojukrila i branika. kad se vozi nesto udara nazad prvih par metara, kaze silen blok vlasnik, a ja sumnjam na osovine ili dif. vibracije na menjacu, zreo za poliranje, felne ocaj ljusti se farba sa njih ko da su nekad bile crne. To bi bilo to koliko sam primetio.

Link to post
Share on other sites

To je buraz audi jaje za 900 eura, a konjazu je lupao jer ga mrzelo da gleda u saobracajnu. Kod tog auta kilometraza nije ni bitna, jer niko pouzdano ne zna koliko je presao. I naravno da nije 1999, pre je 1989, al je pogresio kad je kucao.

Link to post
Share on other sites

О чему причамо,да палтим ауто 5.500 и да фарбам хаубу и предњи браник...мора да има таквих оваца али мало код нас. Нећу да се натежем око смешних прича препродаваца али за сома евра више од те цене може да се узме 10 пута бољи ауто! Може Е60 а другар ми је узео А3 https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11969776/audi-a3-170ps-3x-s-line-ful

Link to post
Share on other sites

Meni je najsmesnije sto su sva vozila, da li je 2004, 2009, 2012 svi su presli 170-220k km, to je nekako sad km kao pre 120kkm. Filtrirajte seriju 3 samo, sve trojke e90 od 2005 do 2011 su od 170 do 220, isto za petice, x3 itd. Naravno ima izuzetaka ali smesna prica, a mi posle treba da kupimo kola ovde

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sto se cudis. Sve prevare. Pa u ovu zemlju svaki dvadeseti auto ima ispod 500000km da oni valjaju i imaju 120-180000km ne bi ni dosli ovde. A cene ispadaju manje ovde nego za isti takav preko :D:D

Ta prica je smesna, to je moglo da prodje pre 20god. kada nije bilo neta. Sada vidis cene preko i sa dva grama mozga ti bude jasno da je 90% oglasa prevara.

Link to post
Share on other sites

neko npr kupcima pokaže skrinšot sa inostranog sajta npr mobile.de gde se vidi prava km,dozvoli kupcima da proveri km,čak se sa njima i opkladi...spustiću ti 500e ako dokažeš da je km vraćana,ako se dokaže da je prava ti meni onda 500e više...imao sam 407 sa 90 000km koji sam uvezao i registrovao,posle 2 meseca auto sam stavio na oglas,,,zvale me svakave budale...tipa što nisi vratio na 150 ko i svi ostali...došao kupac- pregledao auto,i pošto nije verovao oko km lepo odemo kod Panića da čovek proveri km...ljudi ga provere i kažu originalna km...čovek plati pregled 2000din ali i dalje ne veruje...oće kod Katančevića...ista priča...ljudi proverili,potvrdili km,platio čovek pregled 2000din i platio auto 5500€ koliko je u tom momentu bio na oglasu...e sad za neverne tome postaviću ovde skrinšot sa sajta mobile.de auta čiji je link ovde stefan l. postavio

Untitled.jpg

Link to post
Share on other sites

Ко још данас гледа километражу код нас? Гледа се генерално стање целог аута и како је одржавано...шта ће ми 90.000 км ако га је ударио воз! Има онај Рус што купује аутомобиле по Швабији....гледам тамо добар Е46 скупљи него код нас а о другим возилима и да не говоримо...

 

Link to post
Share on other sites