Recommended Posts

Године су иза њега...али споља делује чиста десетка,точак и боја су одлични! Убијете цену мало и седишта код Сторелија то за њега разонода:D:D Али одавно неко није поставио овако визуелно лепшии ауто!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ubedjen sam da se ovaj isti auto pre 3meseca prodavao negde na kosovu,leposavic ili tako nesto,neki lik koji svercuje auta i valjda gume felne,ima 20ak oglasa na PA.Tada je auto imao NP table,bio je 5-6dana na oglasu i prodat.

Sad vidim da je PN table,nije se dugo zadrzao ni kod jednog

 

ajd napisi utiske ako ste otisli da gledate,kupite..

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, ilovebigasses said:

Javljam sad krecemo ;)

jako lepo izgleda,zato sto ova 20-ca felna ubija,a zadnje gume nove pa daju jos bolji utisak

315-35/20 nova 50.000din ta na njemu komad :D

meni se iskreno bas svidja,ali neznam kakvo je ostalo

ti ces najbolje proceniti kako salta GM u njemu :)

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ilovebigasses said:

E bas tako :D jedva cekam da ga vidim i probam. Ne pitajte opet je ovaj moj kod Lajosa u Beceju xD roknucuuu seee

pa dokleeee

sta je sad?

Link to post
Share on other sites

Zvacu te brat :D a za X5, prednja leva brava za zamenu (100e), gume zadnje kao nove, prednje m+s na pola, felne, boja, limarija sve dosta dobro zaista, prednji farovi krenuli da matiraju, leva maglenka za zamenu, enterijer umoran, zreo da se radi, zadnja gepek brava (100e) uskoro crkava, motor lepo radi u mestu, ali pomalo masan, instalacija xemona i sijalica ko da sam ja povezivao :D, multimedija ok, cuje se neki lager(100e) prednje i zadnje plocice gotove(100e), diskovi i prednji i zadnji na pola, nema dima nazad, motor kad vuce deluje isto umorno, nije bas agresivan, treba mu da se 'zaleti', menjac kad se zagreje skripi, udara iz r/n/d, salta generalno dobro, bez nekih cimanja i trzaja, ali nisam ga mnogo vozio tako da to je to :) za te pare i ulaganje od jedno 3000 soma bice ok.

Link to post
Share on other sites

А овај изгледа одлично на сликама и са доста опреме...замисли када купиш неку скулу којој је све за замену,па почне да се осипа све то изађе на 1000е лако

Link to post
Share on other sites

tako nesto sam mislio da je sa tim lepotanom zelenim :)

 

Savo,puno ljudi ne gleda isto na auto kao na primer ti i ja.

Na vecini X5 sa oglasa,vidim na slikama u najavi 500e,onda kad nazovem i pitam jos po nesto nakupi se jos 500e,onda kad bih otisao svaki da gledam,uzivo bilo bi jos 1000e.

Mnogo ljudi neobraca paznju na "sitnice" npr te 2 prednje gume su samo 100.000din. Neko ce ga kupiti i voziti sa tim na njemu jos 5godina,ja nebih mogao,odmah bi kupio da budu sve 4 iste. Pa odmah servis motora i menjaca oko 300e itd.......

Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11850818/bmw-525 kulturica smekerica, jos malo nize i odlicna kupovina ako je kao sto kaze prodavac :) jedinica klime 50e da izgleda lepse i teras

Prosto neveravno koliko “sporet klima” kvari utisak o enterijeru auta...

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Nismo said:

Prosto neveravno koliko “sporet klima” kvari utisak o enterijeru auta...

Ma samo je bitno da je klima ispravna ako mene pitas. Ne znam da li moze da se ubaci druga jedinica klime i da to sljaka. Leon je to menjao kad je kupio e60, ali ne znam jel uspeo da namesti da to radi.

Na e46 ne moze da radi kako treba kad se zameni.

Link to post
Share on other sites