Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je u delti oko 5000-6000din. Zovi i proveri. Poziv ne naplacuju, tarifira se po ceni poziva u domacoj mrezi :D

Svi se zentate te delte a niste ni svesni koliko stvari je tamo cak i jeftinije nego kod vasih lokalni majstora.

Secam se par puta kada sam jurio neke specificne delove, vecina ovih standardnih koje svi zovemo lupali od 50-70e. Okrenem deltu 3500din ceka se 7 dana.

 

 

Link to post
Share on other sites

Bata je medju najboljim majstorima za bmw u Bg-u. Ja bi ipak vozio u Deltu zbog toga sto su ti 320xd pred izlazak novog modela bili na akciji u Delti i prodali su ih dosta. Zbog garancije su svi odrzavani u Delti tako da cenim da imaju iskustva sa 320xd. Nek bude i 100e pregled, a nije, opet si siguran u auto koji kupujes. I obrati paznju na lanac, to im je boljka. Nije im boljka, to se zove veliki servis na autu sa lancem. Nego obde svi kazu, ima lanac, nema veliki servis. A u stvari nije tako. Nije ni lanac večan.

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, pesimista said:

U Raduloviću u Veterniku traže 7200 dinara za pregled.

 

Ovu E46 sam video pre nekoliko dana, prelepo izgleda, ali da li je to realan cena?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12042255/bmw-320-320d-m-pack

Скоро нисам видео лепши Е46,можда се неком не свиђа боја али је ауто моћан...доста опреме

Link to post
Share on other sites
Ne znam da li je vec bio ali po meni je ovo za ove pare TOP! Ako se dogovorim sa jednim deckom za moju trojku odmah nosim kaparu...
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12095551/bmw-525

Auto je za ove pare sa bruka opremom, 99%je udaran jer je nemoguce da sa ovakvom opremom ima obicne farove. Isto tako vidim da je upaljena lampica active steering sto znaci da ima i nekih problema sa letvom upravljaca

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

99 % mislim  da nije udaran, ovo sto se tice upravljanja je cest problem na seriji e60 e65, i resava se zamenom senzora polozaja ugla volana ili kalibrisanjem, a sto se farova tice 90 % e60ica ima ovakve bez projektora klot.

a i ko to moze da zna dal je ili nije, mora da se expert da znas sta i gde da gledas :) ali ne verujem da je imao bliske susrete, obicno kada je odvaljen vidi se da to nije to

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

Da za nekog ko je iz bugarske,ili zivi u EU

Bio je 8 pre 6meseci

Pa 7,6,5 pa sad 4500e

Nesto nestima,mozda je registrovan na Tudzarova,a on ubijen u 38 epizodi,pa nemoze prevod

Link to post
Share on other sites

Pa napravis bugarski pasos i vozis. Moj zet kad je kupovao x5 izracunao da mu je jeftinije da napravi Bugarski pasos nego da carini i placa registraciju ovde. U nemackoj je kupio tad x5 i prebacio na bugarske table. Sad vozi 730d 2014gos isto na bugarske table. Ide jednom godisnje u Bugatsku, registruje uredno. Nije mu divljak ni auto ni pasos. Regularan pasos izadje oko 1200e. Imas cimanja, odlasci u Bugarsku, traje par meseci dok resis.

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dredger said:

Pa napravis bugarski pasos i vozis. Moj zet kad je kupovao x5 izracunao da mu je jeftinije da napravi Bugarski pasos nego da carini i placa registraciju ovde. U nemackoj je kupio tad x5 i prebacio na bugarske table. Sad vozi 730d 2014gos isto na bugarske table. Ide jednom godisnje u Bugatsku, registruje uredno. Nije mu divljak ni auto ni pasos. Regularan pasos izadje oko 1200e. Imas cimanja, odlasci u Bugarsku, traje par meseci dok resis.

Bes, sve ostalo. Kako da napravimo bugarske papire?

To mene zanima?

Ne salim se..

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12095551/bmw-525

Mislim da Rocco77 ima opravdane sumnje...cudno je da za takvu opremu i prskalice u branicima a da su obicni farovi. Moje iskustvo sa ovim placem je jako lose, pre jedno godinu dve sam isao da gledam sebi auto i bio sam jako razocaran...ni jedan sa placa nije bio u zadovoljavajucem stanju, na slikama su svi bili full a uzivo katastrofa, farbano pola auta i to lose, cene uvek najpovoljnije ali opravdano. Mozda ovaj i ne bude toliko los, ali eto neko moje iskustvo.

Jednom sam isao i neki kombi da gledam u Perlez, ne na taj plac, ista prica bila, i isto se jako razocarao, i vise mi se ni ne trosi gorivo do Perleza a ne da razmisljam o kupovini. :D 

Djoksa530i bolje idi prvo pogledaj ovaj primerak, pa onda prodavaj svoj auto. Ako nemas jos neki auto u posedu.

Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, marko13 said:

Bes, sve ostalo. Kako da napravimo bugarske papire?

To mene zanima?

Ne salim se..

Moras tamo da.imas prebivaliste. Kod nekog da se prijavis na adresu, pa onda se kurbla pasos. Ne znam stvarno detalje, sem da je regula 100%. Ne das ti 1200e i dobijes pasos, nego ides tamo pa radis prijavu prebivalista, ima sigurno dosta ppirologije. Doduse on je to radio pre jedno 4-5 godina, ali verujem da i dalje moze. Kad je prebacivao x5 sa nemackih na bugarske, nije imao carinu, samo registraciju. Bila.nesto oko 200-300e.

Link to post
Share on other sites