Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 hours ago, Stefan L. said:

 

Ta osmica se prodavala pre nekih godinu dana otprilike, sećam se baš da mi je zapala za oko zbog enterijera, i enterijer je zlatan, sedišta su ekstra ali zlatna :/ inače cena je bila oko 10000

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

ne znam jos, hteo sam e46 kupe ali s obzirom da sam imao vec 4 komada mislim da preterujem a i tesko se prodaje kupe. Ali lomim se jos, mozda a6

Razmisli o a4 tsi, dobra je prica, veoma snazan i dobar auto, za male pare...

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, LWFtheDJ said:

Koliko po vama vredi neki e46 kupe, pre-facelift model, do 2000 kubika? koliko maks para dati za neki u OK stanju?

Dizel ili benzin?
Ima jedan povoljan, barem tako deluje, benzinac 2002. ali je to već facelift:
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12104721/bmw-318-ci

Dizelaše sam pratio, ali samo one od 2003. godišta, ali njih nije bilo bez 4500 evra.

Sad shvatih da nisam od pomoći; sve što sam ja pratio jeste facelift, a traži se baš suprotno ;(

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, pesimista said:

Dizel ili benzin?
Ima jedan povoljan, barem tako deluje, benzinac 2002. ali je to već facelift:
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12104721/bmw-318-ci

Dizelaše sam pratio, ali samo one od 2003. godišta, ali njih nije bilo bez 4500 evra.

Sad shvatih da nisam od pomoći; sve što sam ja pratio jeste facelift, a traži se baš suprotno ;(

Taj je i meni zapao za oko kao dobro očuvan ali je oprema očaj (bar koliko se ja razumem). Nije bitno da li je dizel ili benzin ali s obzirom da su dizeli dosta skuplji, više sam za benzin :)

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, LWFtheDJ said:

Taj je i meni zapao za oko kao dobro očuvan ali je oprema očaj (bar koliko se ja razumem). Nije bitno da li je dizel ili benzin ali s obzirom da su dizeli dosta skuplji, više sam za benzin :)

Тај од 143 коњица валве избегавај у широком луку...боље почни да се дрогираш 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Evo ga jos jedan pametni koji pljuje jer je citao po netu da nesto ne valja... Ima na forumu bar 3 auta sa ovim motorom (od cega i jedan moj) i niko se ne zali

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, pesimista said:

Ovo neko sa foruma?

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12218699/bmw-320

Ono što mi se najviše svidelo je opis oglasa; možda se još nekom dopadne ;)

Ako je hteo da bude duhovit - nije mu poslo za rukom. Klasican tvrdoser :)

A i pismenost je na margini.

 

Ne znam koliko da sam zainteresovan za taj auto - nema trika da bih ga pogledao posle takvog proseravanja u oglasu.

Mogu da mislim kakav je uzivo kad krene sa besedom o svom ultra-mega-giga prevoznom sredstvu...

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, somi92 said:

Evo ga jos jedan pametni koji pljuje jer je citao po netu da nesto ne valja... Ima na forumu bar 3 auta sa ovim motorom (od cega i jedan moj) i niko se ne zali

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 

Једини који је ваљо остао је на форуму,дечко му је све измељао педантан 1000%! Сада возиЕ61....други нисам видео ни један да је ок...троше уља колико и бензина! А друго нисма нигде другде читао него овде људи се сами жалили...тако оно општенооо! Као и за 50% 320д брате уштеда на ово оно,турбиан глава,замајац.....Може репарација замајца може фиксни .Нећу се расправљам нема смисла!

Link to post
Share on other sites