Recommended Posts

1 hour ago, Delija said:

Ako je hteo da bude duhovit - nije mu poslo za rukom. Klasican tvrdoser :)

A i pismenost je na margini.

 

Ne znam koliko da sam zainteresovan za taj auto - nema trika da bih ga pogledao posle takvog proseravanja u oglasu.

Mogu da mislim kakav je uzivo kad krene sa besedom o svom ultra-mega-giga prevoznom sredstvu...

Jesi probao skoro nesto da prodas? Prodaja bilo cega u srbiji je pakao na zemlji od 10 poziva 8-9 su potpuni mongoloidi, debili, retardi...

Lik je sve napisao lepo. Kada sam nesto prodavao bilo to neka glupost ili kola svaki put mi je malo falilo da odustanem i to ili poklonim ili drzim kod sebe dok se ne raspadne.

A zovu bukvalno debili kakve je opisao u oglasu. Najbolji primer je stavis lepo BEZ ZAMENE ali ce 8 od 10 mongoloida svakako pokusati da ti ponudi neku zamenu!

Skoro sam motor prodavao i nekoliko puta sam bukvalo rekao ljudima e nemoj ni da dolazis i nije ovo za tebe i poklapao.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nisi mnogo zahtevan po pitanju opreme onda je ovo sasvim ok :D meni se ne svidja na primer: kasetofon, nema tempomat, parking senzore pozadi. Te tri stavke mi jedino bodu oci, nekako su jako korisne i skoro osnovne stavke, e sad ako si mnogo zahtevan po pitanju opreme onda ces npr reci nema kozna sedista sa kadicama (ili obicna stof sedista sa kadicama, ja generalno ne volim kozna sedista), xenon-e, do jaja felne itd :D za ove pare bih rekao da je i vise nego povoljan, ako si blizu i ako te ne kosta mnogo idi pogledaj, sedi pitaj da provozas krug da osetis malo kako se ponasa u voznji i to je to. Sve ostalo je samo prica, retko ko ti moze na osnovu slika reci kakav je mehanicki, zato sednes pitas za krug i to je to :D Srecna kupovina!

Link to post
Share on other sites

Sedista nisu skupa, a nije ni volan tako da mi to nije bas neki prioritet prilikom kupovine..
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12049933/bmw-320-e46

Ovog sam gledao, lepo ide, trapovi dobri, ocuvan lepo, ali izbacuje crni dim kad krenem (bio je hladan). Sad...ja se ne razumem puno u bmw, a pogotovo ne u dizele, znam samo ono sto sam procitao.

Link to post
Share on other sites

I meni je odvratno kad se zatamne stop svetla al reko je u oglasu da ima i obicna pa bih odma zamenio :D to sto baca crn dim garant ga vozio lagano kroz grad i zapusio se EGR/DPF ili sta vec moze da se zapusi. Uglavnom ljudi izgase EGR, premoste nesto i onda ne dimi, al molis boga da na tehnickom ne gledaju taj deo :D 

Link to post
Share on other sites

Kaze covek da ima neke probleme sa kucom pa mora da gradi novu i trebaju mu pare, ovako je kao covek po meni korektan i plus je policajac :D:D

Ulje me je bunilo sto mu sipa 10-40, ali kaze da mu je to preporucio majstor jer ima preko 200k i da je to sipao u svaka sa tom kilometrazom.

Link to post
Share on other sites

Pa sta ako je dugo na oglasima? Nema bre narod para, nista se ne prodaje lako. Ili ces da oboris debelo cenu i da poklonis auto, ili ces da cekas... Ljudi misle skupili su 3,000eur pa su uvatili boga za muda, sad su oni glavni, kupuju auto 15 god star a oce kao da je iz salona... Pa druze idi u salon pa kupi nov auto i neces imati nikakvih primedbi.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kretenizam, "za kes" a zasta jos moze? Na cekove? Ili karticu?

Kada sam prodavao konzolu jednu pita me neki debil "a koje je bas zadnja zadnja cena za kes?"

Ja ga pitam "a cime si inace mislio da platis, krompirom?" 

 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, somi92 said:

Pazi hitno, cena za kes, a mozd zamena... Nigde veze emoji23.png

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 

saznao sam u cemu je fora :D oce zamenu za registrovan jer mu je potreban auto, a ne daje mu se 800 za njegov

Link to post
Share on other sites