Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

23 hours ago, LWFtheDJ said:

Meni je šestica top kabriolet svih kabrioleta od kad je izašla pa sve do dan danas! Jedino motori j**u...

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10801176/bmw-645-ci

Ne bih se složio :)
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9388614/bmw-z4-35-is-m

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12256812/bmw-525   ja juce gledao ovaj auto, stanje auta do jaja, tacno se vidi kako svajcarci paze na kola, malo izguljena plastika kod vozacevih vrata gde su ovi tasteri za prozore. nego me buni nesto, pored nekih sranja sto svetle tyre pressure i air bag u toku voznje mi nesto gudi huce hu hu hu hu da nije zbog zimskih guma ?

nisam gledao motor, jel novi tip ide od 2005 ili je m54 ? ps. kaze da su gume ok naduvane i da se cuje zbog njih to hujanje, a ni on ne zna zasto pokazuje gresku za pritisak u gumama. idem danas da gledam i kabrija onog 318 kod sajma

Link to post
Share on other sites

Moguće da je zbog guma. Meni se cijelu zimu činilo da je neki ležaj vrisnuo, ali kako sam sad stavio ljetne gume, ništa se ne čuje više.

Nego, je li to ta đevojka na slikama što joj treba manji gradski auto? Hahhahaahahahahaaaa

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, castor said:

Moguće da je zbog guma. Meni se cijelu zimu činilo da je neki ležaj vrisnuo, ali kako sam sad stavio ljetne gume, ništa se ne čuje više.

Nego, je li to ta đevojka na slikama što joj treba manji gradski auto? Hahhahaahahahahaaaa

mislis a ? cuje se bukvalno kako si rekao kao lezaj.. ne mogu da izvalim odakle dolazi dal nazad napred taj zvuk malo sam bio deskoncentrisan :) auto je od devojke pevaca danijela djurica koji je na slici. korektan lik ovako, sta znam

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Sale-Sombor said:

Bas lep kupe

za divno cudo ovog nisam vidjao. mislio sam da je jedan koji je bio kidan i nije bio paket pa reko da nije prepakovan samo, sedista su me samo podsetila na onaj. a felne ima kao sto sam ja imao na crnom kupeu style 313 19

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Stefan L. said:

mislis a ? cuje se bukvalno kako si rekao kao lezaj.. ne mogu da izvalim odakle dolazi dal nazad napred taj zvuk malo sam bio deskoncentrisan :) auto je od devojke pevaca danijela djurica koji je na slici. korektan lik ovako, sta znam

Procitam tvoj post. Otvaram golas, gledam ok petica,  trazim devojku, naidjem na ovog pajsera :D:D zatvaram oglas

 

2 hours ago, Stefan L. said:

mislis a ? cuje se bukvalno kako si rekao kao lezaj.. ne mogu da izvalim odakle dolazi dal nazad napred taj zvuk malo sam bio deskoncentrisan :) auto je od devojke pevaca danijela djurica koji je na slici. korektan lik ovako, sta znam

Gume kada se cuju malo huchi, nista strasno. Ako je intenzivniji zvuk onda nije to od guma. A za pritisak, trebalo bi na kompu da imas opciju initialize tyre pressure, kada se to odradi treba da ti kaze da je ok pritisak, tj da vise ne izbacuje gresku, mada pretpostavljam da si to znao :) i da i pored toga nije gasio gresku za pritisak? 

Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, nidzola_e39 said:

Jesu jace cene, bar po meni, mada u proseku 18tice kada sam ja gledao su se kretale od 300 do 500e, sad ne znam sta juris koju felnu i style.

Nemam pojma, samo razgledam, recimo da mi se svidja style 193 i style 199, style 287(pricam od ovih koje on prodaje). S tim da  mi cene deluju jace. Gledao sam i replike(propelerke) ali nekako ne bih da ih uzimam, jer sam gledao stress testove gde te replike pucaju k'o case. 

Link to post
Share on other sites

Ma koje crne replike... Nemoj da ti pada na pamet. Treba da lupas glavu kakve su itd.

Gledam sada su na svim kolima fabricke felne najlepse. Kada se setim nekada do e46 svi smo jurili neke druge felne da nisu fabricke. :)

Link to post
Share on other sites