Recommended Posts

Искрено ова жута ти је утегнутија 10 пута,јесте тазе опрана па се нема представа какава је споља и задњи браник је друге боје 100%! Споља су моћне унутра по мом скромном мишењу Е46 5 година испред са неком бољом опремом. Ова црвена сва искидана,десна страна ниједан зазор није погођен за те неке паре који ти гледаш ја би додао мало и купио себи неки E90 ili E91...Mеш чини ниси имао такав,а мењаш кола често xDxD

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bolji je onaj iz svice, u pravi si. Crveni se vidi da je gasiran, sav se nesto raspečo. Tesko je naci tako trkalicu, a da nije iznjakana. Pa ne kupi niko auto od 250-300 ks da ga vozi do 4.000 obrtaja. To svi kupe pa ga lome. A posto uglavnom nisu dorasli toj konjazi, cesti su udesi i retki su komplet u prvoj boji. Ima sigurno i dobrih primeraka, ali tu su cene paprika. 

Link to post
Share on other sites
13 hours ago, chevu1990 said:

Mnogi razmisljaju, kupim vozim istekne registracija i stavim na oglas, meni je to jako glupo. Vozim 3.0 sada, registracija paprena. Da ga stavim neregistrovanog na oglas, niko me ne bi pozvao. U sustini to je ona prica da ljudi hoce da voze aute van svojih mogucnosti. imas platu 300e i hoces da vozis auto kome toliko kosta deo, pa ne ide. Onda takvi imaju u steku neku lovu, kupe auto pa posle nemaju da ga registruju, a da ne pricam o odrzavanju, to se zaboravi kada je ulje sipano(lepo sam napisao, ne menjano, sipano). 

@Stefan L. Evo jedna Cupra koja deluje fino na oko, ali bi trebalo prekontrolisati mehanicki jer je presla dosta

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11034502/seat-leon-cupra

 

znam auto vec poduze :D sve sto si rekao si upravu sto se tice van mogucnosti,, reg skupa itd..

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

Bolji je onaj iz svice, u pravi si. Crveni se vidi da je gasiran, sav se nesto raspečo. Tesko je naci tako trkalicu, a da nije iznjakana. Pa ne kupi niko auto od 250-300 ks da ga vozi do 4.000 obrtaja. To svi kupe pa ga lome. A posto uglavnom nisu dorasli toj konjazi, cesti su udesi i retki su komplet u prvoj boji. Ima sigurno i dobrih primeraka, ali tu su cene paprika. 

kazem vam ja samo swiss i ger

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Stefan L. said:

auto je kanta, ni 3000 ne vredi

на сликам делује боље его 90% са огласаа...ово био одваљен од живота па фарбан цео?

Link to post
Share on other sites

farban veci deo auta jeste, sta je bilo pre nemam pojma, ali vidi se da fali sus pleh obiceno kad ga zviznu ode u tri lepe, motor ne radi lepo, slinav svuda, vakum creva krpljena silikonom i dalje falsira, enterijer umoran greban propala alkantara, pali se check engine, na prvu loptu auto izgleda do jaja spolja, kad se bolje zagledas nije to to, i pocela farba da bubri kod stopke, a boja je vrlo cesta tako da se lako nadje  xaxa imola red 2 gen

istekla reg, mora prenos, na zmskim gumama jos uvek, ima folije, istekao atest, da bi uradio atest za plin mora da maknes folije sa stakala, u sustini jebacina na 100 nacina.

auto je lep i ok da ga kupi neko za male pare i da ulozi jedno 2000e da bi to bilo kako bog zapoveda, meni je to propala investicija pritom je mator, ne interesuje me takav auto vise. nije ni ristajling. kad jedno udjes u bolju klasu auta, ne pada ti na pamet vise da se vratis na stariji auto. pitajte djoksu kakav je osecaj :)

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12319708/audi-a6-30tdi ovaj entuzijast bi lako nekog navukao da kupi ovakav auto za ove pare, ali neko ko prati oglase kao ja i mnogi drugi zna koja mu je mana a ne pise, a PEEERFEKTANN

Sve je u redu, ali krpa na tablici je pobeda!?

Link to post
Share on other sites