Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, marko13 said:

E pazi kada moze da bude, ima prosto kola koja nisu puno vozena. Ali smo navikli da svi lazu pa I kada mozda jeste da ne vsrujemo. Jbg...

Farovi izgledaju kao da imaju 800.000km

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12152366/bmw-320-cd-m-paket-navi

sta reci, danas isao u obilazak nekoliko automobila za svoju dusu, iskoristio sam dan skoro pa maximalno. Ni jedan nisam probao, dovoljno mi bilo da upalim i to je to.

kupe jako lep uzivo spolja pogotovo, unutar nije los, moze da prodje ali oseti se zamorenost materijala, sedista pohabana, bokovi najvise, nema potrebe da se proba vandler u kurcu, jako se ruzno pali auto. uvoz austrija. ko hoce da pljusne soma i kusur e na veliki servis, menjac i reg izvolte :)

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/11836097/bmw-525

za pocetak NS table, ne vidi se na slikama, takodje umoran auto, imao je blazu havariju, fale delovi blatobrana, krilo lose opeglano, cantra od antifriza pocela da se topi iz nekog razloga tako da gubi tecnosti, branik napred ocesac zreo za farbanje, neka dizna radjena, hard guma za zamenu i malo treska na leru. malko slini oko nekih plastika nisam naj zapazio. gume 2 letnje 2 zimske. tek reg

crvena honda akord type s, 2007 od svih trenutno naj stanje a opet ni ona nije idealna, ocuvanost unutra dobra bas, mana ofarban spolja u krug, necu reci lose, ali ofarbati ga u kurg osaviti bledu haubu i krov... fale delovi blatobrana, lose ofarban prednji branik.. digo haubu puna antifriza, navodno decko koji je otvarao nedavno se okupao i od tad auto nije paljen. stopka zadnja kondenzuje. Mislim da radi korektno sa minimalnim trzajima, mozda je normalno mozda nije ne znam. nije mogao da se proba previse auta na placu ispred njega..

i pogledao neki e60 525d koji ne moze da se upali crko akumulator :D i iz nekog razloga na zadnjoj klupi prorusto po meni neko ulje.. deluje krsteno ali dzaba nit cuo da radi nit nista. 

 

eto, mogli bi i vi tako malo nekad da piskarate ko ja ovako dokon :D

Link to post
Share on other sites

moja neka preporuka, s moje tacke gledista kola koja jos mogu lepo da prodju i da te manje boli glava.

a3 sportbek, bmw 1, honda akord, e90, golf 5 gt line, alfa 159 od 2008 pa na gore, sad im je pala cena. 

Link to post
Share on other sites