Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, dredger said:

A jesi gledao akord noviji nego sto si imao? Odlican auto, cene pale pogotovo kod 2.4 motora. Za 7 soma da biras. 

ima ga prijatelj, auto je bruka, ali vise volim bmw, a hondu je jebacina da prodas.. a pazi dobar je auto.

Link to post
Share on other sites

Dal padne tu neka probna voznjica, da im pokazes gde šaltaš, volis ti da ga uteras u crveno, vise nego ista??

hvataju se za glavu "za.eba me ovaj.."

Link to post
Share on other sites

Ako ima četiri vuče, mogao bi da prodje? Ti paceri su do juce stavljali pogon napred.

1 hour ago, Shy said:

Dal padne tu neka probna voznjica, da im pokazes gde šaltaš, volis ti da ga uteras u crveno, vise nego ista??

hvataju se za glavu "za.eba me ovaj.."

Ako matorci finansiraju, nema da ga cepaš..

Mnogo ke..am

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, ilovebigasses said:

Lep u pm. Bas mi je nesto kul. Malo su ti motori njesra al da ga jbm sve se napravi. Malo troskare ulje al dobro. Idee

vise bih nekog megana rs za zajebanciju al onaj 2009 :)

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Shy said:

Sad mi rece drugar, bio je u Švici skoro, e61 2.5i.  3000 franaka od vasnika, m pak

ima ih tamo. samo kod nas hoce da nas oderu. Evo djoksa hoce da zaradi 5000 vise :D:D nema smisla mislim stvarno xaxax

Link to post
Share on other sites

Djoksa bre u minusu, ni pare ne moze da izvuce ali i ne mora :

Ako uzmes C6 2.4 spremi se za dolivanje ulja na svakom koraku...jedan rodjak je vozio davne 2005.sa ispod 100k km i nije mogao da se opusti da krene na put, 100 puta dolivao u odelu. Vratio se bmw-u e39 pa onda f10 520d i on ga je razocarao sa nekoliko jakih pehova ( menjac, pucanje lanca...) eno ga sad u mecki i ne zanima ga nista drugo.

Link to post
Share on other sites