Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Stefan L. said:

ne ne, Zoki iskljucivo samo petrolheads, komsija moj

Погледао сам онај клип када са ћалом тера приколицу доле по Грчкој,пије Бењола као лудаа? овако са интернета делује да је добар лик скроз

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv je skroz. Bas sam pre neki dan prvi put provalio taj vlog petroheads.

Cale mu je jos gotivniji izgleda... Malo sam izguglao covek je neki doktor farmacije. 

Zanimljivo u svakom slucaju,a i ona dva lika sto snimaju sa njim. Haos

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, ilovebigasses said:

Jaguar ono sto sam cuo, mnogo preskup za odrzavanje, oce pomalo da se kvari, fordov motor unutra :)

Sta god da se kvarucka je p***in dim u odnosu na automatski menjač, a svaki je automatik, koji god da sam pogledao.

Cecu je na svadbi vozio onaj njen `"patriota' u takvoj spravici, nije bas auto koji stoji na svakom cosku, a nije ni za svakog..

Link to post
Share on other sites

Nemam fejs,pa neznam ovako po ovoj slici

Ali bila je neka raspad sedmica sa ST tablama,vukla se po oglasima nonstop i menjala vlasnike svakih 15ak dana. Meni je isto nudio u zamenu neko od tih preprodavaca prosle godine.

Neznam dal je to ta,ali lici na nju. Krem koza je bila unutra,to se secam i cena od 3500-5000e kako koji zamisli cenu tako stavi na oglas

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, miksa said:

Nemam fejs,pa neznam ovako po ovoj slici

Ali bila je neka raspad sedmica sa ST tablama,vukla se po oglasima nonstop i menjala vlasnike svakih 15ak dana. Meni je isto nudio u zamenu neko od tih preprodavaca prosle godine.

Neznam dal je to ta,ali lici na nju. Krem koza je bila unutra,to se secam i cena od 3500-5000e kako koji zamisli cenu tako stavi na oglas

Ovaj je taman unutra koliko videh na fejsu :) Svakako macka u dzaku, ko zna sta je sve riknulo

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, miksa said:

Nemam fejs,pa neznam ovako po ovoj slici

Ali bila je neka raspad sedmica sa ST tablama,vukla se po oglasima nonstop i menjala vlasnike svakih 15ak dana. Meni je isto nudio u zamenu neko od tih preprodavaca prosle godine.

Neznam dal je to ta,ali lici na nju. Krem koza je bila unutra,to se secam i cena od 3500-5000e kako koji zamisli cenu tako stavi na oglas

Na osnovu registarskog broja, zakljucujem da je odavno na BG tablama, recimo od 2010-2011.

Nemam ni ja fejs, drugar mi samo ovako poslao, a bas me zanima enterijer i ostalo detaljnije...

Link to post
Share on other sites

verovatno zato sto je cena 700-800e za lonac

to 100e je fore radi,dok ne pozoves. cim je napisao da je placen 1900$ ti govori da neocekujes da ga kupis ispod 50% cene novog

bar ja tako rezonujem,a retko ko ce da da 700-800e samo za lonac

Link to post
Share on other sites
On 6/7/2018 at 8:52 PM, Stefan L. said:

grejala me ta sedmica nesto kratko, sada sam zaludan za 4 prstena :)

Dva u levom faru, dva u desnom ??????

Link to post
Share on other sites