Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

isti ko u proslom m54b25  2.5 automat, ful oprema, samo nije M, to cu spakujem ako me ne bude mrzelo nekad, ako je auto OK

auto je svajcarac, i u takvom je stanju 2005 

Link to post
Share on other sites
On 7/3/2018 at 8:59 PM, Stefan L. said:

isti ko u proslom m54b25  2.5 automat, ful oprema, samo nije M, to cu spakujem ako me ne bude mrzelo nekad, ako je auto OK

auto je svajcarac, i u takvom je stanju 2005 

Ja sam ocekivao bar 530d

Link to post
Share on other sites

Juče kraj mene prođe novi A8 TDI quattro. Da ne piše da je diZLO, u pokretu nema šanse da ga čuješ i provališ da li je benzinac ili diZLO... Ajmeeee. A što je dobaaaaarrrr...

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Glisa said:

Седишта,боја и цена су оно....јбт и клот је

Boja mu je top! Ostalo ... meh .. ogavan mi je ovaj volan kada nema komande .. 

Link to post
Share on other sites

Vidi se da je lepo odrzavan, trebalo bi da je bez ikakvih ulaganja. Prava je retkost kupe u ovoj klot varijanti, ja nisam video do sada... ?

Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima
 

Nameravam da kupim jedan E34 525 Tds. Nasao sam jedan primerak na oglasima, pa me zanima misljenje i nekog od vas, iskusnijih  i sa vise znanja. Ili ukoliko neko mozda poznaje automobil, pa da mi da informacije iz prve ruke.

Evo link oglasa
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12486607/bmw-525-tds

Link to post
Share on other sites

Treba videti uzivo. Ako je dobar limariski I barem priblizno dobar mehanicki kao sto kaze ovo je super kupovina za 1000€

Budimo realni ovo je super. Lepa oprema za taj auto izgleda odlicno.

Kolje ga registracija jednino. Ali to si znao svakako.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bebiblesa said:

Pozdrav svima
 

Nameravam da kupim jedan E34 525 Tds. Nasao sam jedan primerak na oglasima, pa me zanima misljenje i nekog od vas, iskusnijih  i sa vise znanja. Ili ukoliko neko mozda poznaje automobil, pa da mi da informacije iz prve ruke.

Evo link oglasa
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12486607/bmw-525-tds

Deluje kulturno, bitno samo da su papiri uredu, i svakako budi spreman da ulozis bar jos pola cene za pocetak

Link to post
Share on other sites

Na slikama izgleda super, barem sto se limarije i enterijera tice. Registracija manje-vise, vozio sam vec sa jacom kubikazom auto, drugar mi drzi agenciju, pa se sve to ispegla na vise rata da se ne oseti.

Za mehaniku cemo videti kad odem da ga pogledam. Ja sam inace iz Loznice, pa ako stignem, danas cu otici do Beograda da ga pogledam. Deluje mi bas kulturno, ne bih da propustim priliku ako je sve ostalo u redu.

Link to post
Share on other sites