Recommended Posts

1 hour ago, Elvir said:

Druze to jeste ogromna suma novca i to samo pokazuje koliko cena kocki u M verzijama dobija na vrednosti iz godine u godinu. A da li ih kupuju ? Naravno, Emirati! 

Dobija ali samo ako je auto fabrika :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

49 minutes ago, dredger said:

Meni isto nesto cudno izgleda taj 530, a mozda su samo lose slike. S farovima je nesto radio, neka smoked varijanta ocigledno bezuspesna. Treba ga videti uzivo.

 

ma nesto mi je isuvise kineski spolja, kao da je nesto to lose, dal farba, dal branici, ne znam. 

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Indorile said:

Dobija ali samo ako je auto fabrika :)

tako je. Pa ova braca sa Vidikovca prodaju kocku sa M5 motorom vec dve tri godine sa cenom od 30k eur i nista. Zasto bi ovaj neko platio 100k :D 

Link to post
Share on other sites

Onaj je 320is, nije m3. Meni su oba perfektna, ali Perconov mi je malo jos perfektniji hahaha. 

Ozbiljnom kupcu bi kod oba auta bila zamerka motor. Nije fabrika jbg. Takav auto je investicija, nije prevozno sredstvo. 

Link to post
Share on other sites

Zato i nece videti nikad tih 100K a onaj u emiratima pise da je prodat. Ali nije ni on bas fabrika, unutra je menjan. Spolja Rigerovi spojleri. Ali je zato cena 45000e sto je daleko ispod 100000e

Link to post
Share on other sites
On 7/24/2018 at 2:35 PM, Indorile said:

Sta se kurci kad svi znaju sta ima :D

Al' od 100k nema nista.

Једном је већ био продат у Емирате ако се сећаш :) Неки ложаћи што препродају кола на страну качили све слике од нуле како је прављен...најбоља коцка код нас поз 

Link to post
Share on other sites
On 7/24/2018 at 4:50 PM, marko13 said:

Mislim da je ovo vise samoreklama. Mozda nema covek FB I te drustvene mreze pa mora negde da se pohvali..

Ali 100K je smesna prica. 

Овде си одавно,1000 постова и не знаш ко је Пецони! Човек иам пуну гаражу Бембара али знаш какавих 

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, dredger said:

Onaj je 320is, nije m3. Meni su oba perfektna, ali Perconov mi je malo jos perfektniji hahaha. 

Ozbiljnom kupcu bi kod oba auta bila zamerka motor. Nije fabrika jbg. Takav auto je investicija, nije prevozno sredstvo. 

pa nije ni ovaj m3 kad nema oem agregat hhaaha. isto SRANJE DRUGO PAKOVANJE :D:D:D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Glisa said:

Једном је већ био продат у Емирате ако се сећаш :) Неки ложаћи што препродају кола на страну качили све слике од нуле како је прављен...најбоља коцка код нас поз 

Secam se dobro, kacili su slike po fejsu za prodaju perconu iza ledja, a auto cak nije ni bio gotov :D

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Glisa said:

Овде си одавно,1000 постова и не знаш ко је Пецони! Човек иам пуну гаражу Бембара али знаш какавих 

Ovde sam od pocetka! A nemam 7god. Jedno je sta neko zeli i mozda to i vredi a drugo sta mozes da dobijes. Verujem ja da je to top! to niko nije doveo u pitanje!

Ali ono koliko nesto vredi ili mislimo da vredi obicno nije ista cifra kao ona sto je neko spreman da plati.

To sto sam napisao da nece dobiti 100k ne znaci uvreda niti neznanje. Vec smatram da to neme ko da plati niti ce to ikada platiti.

Opet kazem, super ako dobije ali verujem da nece.

Link to post
Share on other sites

Ako ne dobije sada, dobice relativno uskoro....Vrednost oldtajmera, pogotovo ovih koji su bili najjaci sportski modeli u svojoj karoseriji (mislim na E-30), direktno zavisi od broja primeraka koji su dostupni na trzistu a koji su pretrpeli sto manje promene u odnosu na fabricko stanje ili su fabrika. S obzirom koliko je skocila cena M3 kocki u zadnjih 10 godina, nije nemoguce da i malo losiji primerci dodju do 80 - 100k evra u narednih 10ak godina a o fobrickom stanju da ne pricamo... 

Ta kola se lupaju, sredjuju se po ukusu vlasnika (citaj neukusu), propadaju na razne nacine, recimo neadkavtnim cuvanjem od strane naslednika itd.... ja, recimo, mislim da ce M3 za 10ak godina sigurno stici do tih cifara koje ce biti potpuno uobicajene za ta kola.

Ima li neko pouzdanu informaciju za koliko se prodao neki originlni M3 u prvoj boji zadnjih par godina? Ne racunajte ako oglasa vise nema, mnogi zacepe cenu pa kad im se niko ne javi par meseci skinu oglas pa za godinu dana opet probaju...

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ni za 100 god nece vredeti 100k, ali imace neku vrednost koja je veca nego sad iz godine u godinu. Cak i obicna dobra kocka ce da raste od nekoliko k koliko sad vredi do neke dvocifrene cifre u hiljadama.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, dredger said:

To ga mi zovemo mali M, inace je to bio M za italijansko trziste. 

Tacno tako? Imao sam prilike da se provozam u njemu davno, ide bolesno!

Link to post
Share on other sites

2001godine,isao kod nekog poznanika koji je tada prodavao pribor za ribolov,donosio od preko,kod nas je bila jako slaba ponuda.

Uvodi me u dvoriste,jer u nekom objektu na kraju drzi taj pribor pod kljucem. Prolazimo pored auta pokriven nekom ciradom,viri ogromna cevcuga pozadi,remus dupli i vidi se da je crven auto.

Pitam ga sta je ispod,kaze on,ma uzeo sam neki bmw u zamenu. Ja se zainteresujem i nateram ga da otkrijemo da pogledam. Ispod je bio pravi fabricki e30 m3,crvene boje. Enterijer fabrika,branici malo pospadali stoje vrljavo,ispod haube M ali kablovi pocupani,sve rasklopljeno...

Ja ga pitam,pa sto nesredis ovo covece,sto nevozis. Kaze baja,jesi lud trosi 30l i to gde god krenem sija rezerva. Pa su onda neki njegovi naucnici raskupusali da bi "smanjili potrosnju". I tako stoji par meseci.

Pitam ga kolko je para,kaze dobio ga u 2000DM,al kaze donesi 1500DM i teraj ga iz dvorista da ga negledam.

Tad sam bio 16god i nisam imao sansu da dodjem do 1500DM,inace bi ga samo odgurao kod mene u dvoriste pa da ceka bolje dane.

Neznam kako i gde je zavrsio taj auto,ali je jedini M3 e30,koji sam video ikad uzivo.

Link to post
Share on other sites

Aha, pa da trosi jos vise. Secam se kada je drugar neke 2004 kupio novog juga. Kakva greska, sve zivo je crkavalo. On vec na ivici zivaca. Ja da ga utesim pa mu kazem "pa dobro, valjda ne trosi puno"

Ovaj odlepio, kaze trosi bre vise nego moj bmw2.0

Link to post
Share on other sites