Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

25 minutes ago, Rocco77 said:

Ljudi koja je realna cijena za e39 535i v8 manual,auto u fabrickom stanju jos par dana registrovan cijeni mi ga 2000e

Ja iskreno pojma nemam kolika je realna cena, ali mi se cini da je to izuzetno povoljno. Mislim da ni e34 nema za taj novac...

Link to post
Share on other sites
52 minutes ago, Rocco77 said:

Ljudi koja je realna cijena za e39 535i v8 manual,auto u fabrickom stanju jos par dana registrovan cijeni mi ga 2000e

4-5 hiljada bar ako je u top stanju.

540i bez 6 soma da je dobar nema.

Link to post
Share on other sites

Konkretno za 540i mislim da je to prenapumpana cijena barem za CG,do skoro su se po 600-700 bacali sa njima,ovaj je realno ocuvan vozi ga prijatelj duzi niz godina a eto koliko nisam obracao paznju na njega bio sam u zabludi da je 528i i slucajno ga pitam koji je motor on mi kaze 535i v8,ako ga uzmem nasao sam u djelovima x5 4.6is pa bi ga malo pojacao kad vec za m5 para nemam

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Rocco77 said:

Konkretno za 540i mislim da je to prenapumpana cijena barem za CG,do skoro su se po 600-700 bacali sa njima,ovaj je realno ocuvan vozi ga prijatelj duzi niz godina a eto koliko nisam obracao paznju na njega bio sam u zabludi da je 528i i slucajno ga pitam koji je motor on mi kaze 535i v8,ako ga uzmem nasao sam u djelovima x5 4.6is pa bi ga malo pojacao kad vec za m5 para nemam

poznanik prodao za 1700 automatika pre mesec dana, nije mogao ga proda 2 godine. 540i 98 god. enterijer dobar bas bio, spolja malo oronuo ali radio..

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Rocco77 said:

Konkretno za 540i mislim da je to prenapumpana cijena barem za CG,do skoro su se po 600-700 bacali sa njima,ovaj je realno ocuvan vozi ga prijatelj duzi niz godina a eto koliko nisam obracao paznju na njega bio sam u zabludi da je 528i i slucajno ga pitam koji je motor on mi kaze 535i v8,ako ga uzmem nasao sam u djelovima x5 4.6is pa bi ga malo pojacao kad vec za m5 para nemam

a ako hocees bas dobar taj auto moras da platis, jos ako je manuelni ihaaaa 

Link to post
Share on other sites

Sve ja to razumijem ali kod nas je potpuno drugacije trziste i cijena, evo ovaj e39 individual sto sam uzeo je u perfekt stanju kod vas bi bio 4-5000e, ja sam ga uzeo 2200e i to je kod nas dosta napumana cijene sve jake kubikaze nisu na cijenu kod nas.Svakako nije skup uzecu ga za nekih 1600-700e parkirat ga u garazu dok se zarade pare da se radi jer me ubise 2x project i 2x daily auta

Link to post
Share on other sites

U svabiji da je top stanje bez 8 soma nema, kad kazem top stvarno mislim na top stanje. Ne da treba da se farba, da su ispucala sedista i ostala sitna i nesitna ulaganja nego platis sipas i redovan servis, nista manje nista vise. Opet kome trebaju pare dace ispod cene visestruko, kome nije frka drzace cenu i bole ga patka. Ne znam stvarno kakva je kod vas situacija al realno gledano v8 e39 nema mnogo a da nadjes krsa dok ga sredis kako treba ispasce te skuplje nego onaj kome je “prenapumpana” / “realna” cena.

Link to post
Share on other sites

Gledam i ne verujem, stvarno ima svega na oglasima.

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12230992/bmw-318-d

181105 km

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12320345/bmw-320-d

270000 km

Isti auto, doduše ista i cena, ali različite oznake 320d i 318d kao i kilometraža.

Link to post
Share on other sites

Ni jedno ni drugo. Ma da mislim da je bolje stajanja ako je na suvom.

Pisao sam da kada mi je duze stajao auto. Posle sam se posteno naplacao za to stajanje. Ma da bi sve to manje vise riknulo u jednom trenutku.

Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Stefan L. said:

elem ja odustah od onog e60 swiss. NA ZALOST, vlasnik je ispao cigan teski

Bas danas htedoh da te pitam sta si uz’o, kad eto ti sad. Daj detalje i plan sta ces dalje...

Link to post
Share on other sites

imam nekoliko automobila u opciji, voleo bih da ostanem pri brendu ali ako se desi da promenim, nece biti na dug period, mozda na pola godine godinu dana, zavisi kad ce da mi dosadi.

Link to post
Share on other sites

Kapa dole ako te ne mrzi. Mene uzasava sam cin trazenja, kupovine, komunikacija sa gomilom prevaranata, papirologija, a gde su troskovi jos. Pa tek onda prodaja pa kupci.. 

Kada samo na to pomislim xigne mi se kosa na glavi.

A gde je to da sredis auto pa da ga sredjenog prodajem.

Ma da ja verujem da je to cesto menjanje onaj sistem kod nas odrzavanja bez, samo se vrti u krug pa ko koga zajebe I kome se zalomi da menja. Zato I jesu sve krsevi teski kod nas.

A kapiram da za te poduhvate moras biti mega giga dokon.

Link to post
Share on other sites

Pa to, cak bih lakse podneo da vozim losija kola. Da ulozim I vise para nego sto sam hteo samo da ne prolazim kroz taj pakao.

Isao tako brat sa drugarom I odu nekih 150-200km u pravcu kad tamo uzas, hauba ulubljena. Uzas blagi, ovaj bukvalno ali bukvalno zamalo da prebije prodavca. 

Link to post
Share on other sites