Recommended Posts

Ова два када погледам не осећам се ни мало...Ауди ће се лакше продати а и јачи пакет опреме има,још овај мотор од 177 коња код Бенке ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 8/23/2018 at 1:08 AM, pesimista said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12919836/bmw-320-dm-paket150ps6br

Kuda idu ove cene...

Uskoro ćemo za E46 moći dobiti debelu svotu novaca jedino u Venecueli ;)

Jel nekom poznat ovaj? Jel valja cemu? Prijatelj me pita za njega.

 

Za to godiste na slikama deluje sasvim ok. Udaren je sigurno i nije bas najbolje upasovan napred, fali mu poklopac za jednu prskalicu, sedista nisu bas sjajna, ali ne deluju ni lose - fino sto su  alcantara M sport.

Oprema opet za to godiste deluje dobro - xenon, parking senzori, M sport paket.

 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Delija said:

Jel nekom poznat ovaj? Jel valja cemu? Prijatelj me pita za njega.

 

Za to godiste na slikama deluje sasvim ok. Udaren je sigurno i nije bas najbolje upasovan napred, fali mu poklopac za jednu prskalicu, sedista nisu bas sjajna, ali ne deluju ni lose - fino sto su  alcantara M sport.

Oprema opet za to godiste deluje dobro - xenon, parking senzori, M sport paket.

 

А да ли ме зезаш,шта је овде добро...са слиак се види десте недостатака  по мени катастрофалних,какав је тек уживо,ово неки љути ЛОМ! :)

Предњи браник огуљен и напукао на неколика места!

Нема усмеривача ваздуха код леве магленке!

Поклопац прскалице!

Фали и усмеривач ваздуха ка хладњаку.

Задњи десни точак нема подкрило(види се нека велиак рупа)!

Ауспух се сав уврнуо,отишао на страну као код коцке ;)

Ручица мењача ваљда по угледу на ауспух отишла и она у страну!

Гуме предње сликане из неких углова чудних значи СЛИКОВИ,задње зимске :)

Браници друге боје и нису упасаовани добро....ово не бих никада гледао да купим па све и да је 3000 мислим да је и то много :)

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Glisa said:

Ова два када погледам не осећам се ни мало...Ауди ће се лакше продати а и јачи пакет опреме има,још овај мотор од 177 коња код Бенке ?

audi top 2008 ristajl, super stanje, dioda ovo  ono :) pojavila se neka dva e60 na oglasima, jedan manuelni xdrive ? 530d 2007 i neki 2005 2006 sampanj isto 530 d ali nije X drive i automatik je. trebalo bi i to malo da pogledam

Link to post
Share on other sites

@Glisa

Slab mi je kontrast na monitoru, pa mu ne vidim nista ispod suknje :D

 

BTW, za auto mator 15 godina i nemam neka prevelika ocekivanja. Rekao sam odmah da se iz aviona vidi da je lupan. Nisam rekao da izgleda dobro, vec OK. Za opremu sam rekao da deluje dobro (za to godiste opet).

Link to post
Share on other sites

Прво овакав не може да се региструје,затамњено све на њему :) Мислим да не вреди оволико :)

Link to post
Share on other sites
On 8/25/2018 at 9:56 AM, Stefan L. said:

audi top 2008 ristajl, super stanje, dioda ovo  ono :) pojavila se neka dva e60 na oglasima, jedan manuelni xdrive ? 530d 2007 i neki 2005 2006 sampanj isto 530 d ali nije X drive i automatik je. trebalo bi i to malo da pogledam

Ja sam dobijao lepu cifru za moj e60 (izvlacenje svih para) i razmisljao da uzmem audi (a6), jer mislim da ce manje gubiti na vrednosti narednih par god ali sam odustao. Razlog je to sto nema neki normalan motor npr 2.5 za koji mogu i da platim reg i koji je pouzdan, ima 3.0 sa skupom reg i ima 2.0 krs od motora. Identicna prica i kod e92 koji mi je bio drugi izbor. Tako da sam skinuo oglas :)

Link to post
Share on other sites

hteo sam nesto mladje, a ovaj je 2004 pa me malo to smara :) posle kad treba da ga prodam kazu MATOR, puca na oko, a kapiram da ce polako dolaziti stvari da se menjaju a nesto mi se to ne radi :)  volim e60 sta vise obozavam ali videcu sta cu. Jurim A6icu neku, imam par kom u opticaju nego od posla ne stizem da vidim ni 1, i onaj 407 kupe 2010 sa 94 000 na satu.

Link to post
Share on other sites

E taj kupe izgleda opasno...mada drugar je imao taj auto (doduse 136ks) i prodao ga zarad e46, sad vozi e60 i kaze da je taj pezo samo sminka, a ovako klasican 407 - njesra.

Ja mislim da bi ti da se j, a da ne udje :P 

Link to post
Share on other sites

Sta se desava sa audijem A6 C5,kako ono beše, i  slicnim četvorkama, kakva je to drustvena pojava bila, BOOOOM!... sad su nestali sa puteva...

Nisam iz tog ''miljea" ,uzgred

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Shy said:

Sta se desava sa audijem A6 C5,kako ono beše, i  slicnim četvorkama, kakva je to drustvena pojava bila, BOOOOM!... sad su nestali sa puteva...

Nisam iz tog ''miljea" ,uzgred

odlican auto, al sve mu skupo..

Link to post
Share on other sites

Krstarica je to, bem li ga nisam ja iz te priče..meni je zanimljivo da su ih svi vozili nekada, mast hev sto kazu Anglosaksonci, sad ih nema za lek. Kasnije je Audi malo naostrio linije, sto ljubitelji nemackih automobila znaju da cene.. mislim da ce ovi sad sto se vozaju da ostanu duze na drumovima..

Ovo mi je stiglo pre par dana,   utikač na BMW kao standardna oprema od sledece godine??

ili ja to prebacujem??

https://www.carmagazine.co.uk/spy-shots/bmw/bmw-3-series-2018-next-three-codenamed-g20-revealed/

Par clanaka sam procitao, pff svi isto pisu

Link to post
Share on other sites

IPAK NE, hibridi su u drugom planu, sturo je opisano..

Lista:

Of course, the plug-in hybrids will still play a secondary role in the engine line-up; a new range of petrol and diesel powerplants will continue to be the more popular options with buyers.

The petrol motors will kick off with a 1.5-litre three-cylinder engine in the 318i, while a 2.0-litre four-cylinder turbo will feature in the 320i and 330i, with power expected to range from 190bhp to 260bhp.

Itd...

https://www.autoexpress.co.uk/bmw/3-series/94014/new-2019-bmw-3-series-set-to-make-paris-debut

Link to post
Share on other sites