Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako bog da da uzmem jedan, mislim da su slicni :) e reci mi, jel moguce da ako crkne jedan parking senzor da ne radi ni jedan ? i kad krene jedan ksenon da bledi jel moze samo da se promeni sijalica, tj menjao bi na oba da bude isto jbg..

Link to post
Share on other sites

*ebe ga krštenica, nije stajao u garazi vec je ekploatisan. Od drugara drugar uzeo X3, 9000e plaćen još 6000 je dao majstorima preko, godinu dana ga nije vozio..

to voze ovi malo jaci momci,finansijski msm

Link to post
Share on other sites

To sto su se hvalili lokalci mozes lagano da podelis sa 3, mozda i sa 4 i dobices pravu cifru :)

Inace skoro sam bio u ovlascenom (Autogarant) i dolazi neki mali iz Tutina , 730d F01 TT tablice, mali servis (oko 35k), prednji diskovi (oko 65k), komplet plocice (oko 40K), ruke nesto tipa 12k. Servis OK ali ostalo....

Link to post
Share on other sites

Dobijate me samo ako je  na X3 puko lanac, a ja sam jeo ***** da nema veze da li je 163 ili 177 konja, to cu da ispitam..

Za X6 je ta cifra,sta su mu radili tamo nzm, ozbiljan igrač lokalac,V8 benz automatik..

Ja sam tu gde sam, nisam za bolje, a m43 nije najbolji motor kao ni M50, a N42 najgori sl, kako se pise po forumu..prvi razred osnovne škole...sve ima svoje, koliko para toliko i muzike, a sve košta BMW je to, mogu da tamislim koliko je odrzavanje nekog Poršea...

Link to post
Share on other sites

Nisam neki ljubitelj 'novijih' modela pa ne znam da li je sa ovom rucicom menjaca sve u redu? xD Izgleda mi kao da je neko dzojstik automatika nasadio na rucicu od manuelnog...  :D 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13002722/bmw-530-bmw-530d

Link to post
Share on other sites

Kuku lele :/

4 hours ago, djoxE39 said:

Nisam neki ljubitelj 'novijih' modela pa ne znam da li je sa ovom rucicom menjaca sve u redu? xD Izgleda mi kao da je neko dzojstik automatika nasadio na rucicu od manuelnog...  :D

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13002722/bmw-530-bmw-530d

Samo zbog rucice ga nikada ne bih pogledao.... 

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Indorile said:

320is je fabricki wba sa s14b20 i mtech 2, proizveden u 2540 primeraka sa dvoje vrata tako da ono, kosta toliko ?

Cool. Ali model nije M3 kao sto pise u oglasu.  Ali daleko od toga da auto nije keva!

Takodje, auto ima 30 godina, presao skoro 190.000 km, nemoguce da bude u fabrickom stanju bez nekog rada na limariji, pa da je od Boga proizveden.

Link to post
Share on other sites