Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 minutes ago, Stefan L. said:

moj prvi bmw je bio iz italije i imao sam losa iskustva, u smislu da sam mnogo para ulozio da bi od njega napravio auto. et.. Samo Nemacka, Swiss i eventualno Holandija, cuo sam da imaju ok auta

Nije to odavno merilo. To je ostala stara slava kada su fizikalci dovozili kola za sebe pa kupovali od vlasnika.

Ovo sto sada dolazi iz svih zemalja je najvece djubre. Zato sto je tako najveca zarada za preprodavce.

90% njih ciljano uzima najvece djubre, pa ga kao ovde nesto srede i onda kao vauuu iz svice...

Link to post
Share on other sites

Prelep, ovo mi treba. Pravi porodicni.

Samo mi je nesto 2.0 malo u ovim kolima.

Ovaj motor mi trosi 6.7-7l I jos ja imam vecinom otvoreno. U ovoj petici bi se arcio samo tako I gurao 8-9l

Ovako prelep ali bez 2.5 nula.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, marko13 said:

Prelep, ovo mi treba. Pravi porodicni.

Samo mi je nesto 2.0 malo u ovim kolima.

Ovaj motor mi trosi 6.7-7l I jos ja imam vecinom otvoreno. U ovoj petici bi se arcio samo tako I gurao 8-9l

Ovako prelep ali bez 2.5 nula.

Pazi ovako, kome nije bitno “potezanje”, a pritom prelazi 15-20k godisnje, platice gorivo vise, a registraciju manje. Prakticno bice na nuli.

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Nismo said:

Pazi ovako, kome nije bitno “potezanje”, a pritom prelazi 15-20k godisnje, platice gorivo vise, a registraciju manje. Prakticno bice na nuli.

Ma nije meni bitno to od semafora do semafora. To nisam radio ni sa 20god. Kroz grad sam uvek lagano vozio. Nego realno je mala kubikaza za ovaj auto.

Znam sta pricam, taj motor imam u mojim kolima. Voleo bih da imam u mojoj trojci 500cc vise i dao bih 50ks odmah za to. (naravno sve nas kolje registracija)

Verovatno bih se smorio da vozim 2.0 u petici.

Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, marko13 said:

Ma nije meni bitno to od semafora do semafora. To nisam radio ni sa 20god. Kroz grad sam uvek lagano vozio. Nego realno je mala kubikaza za ovaj auto.

Znam sta pricam, taj motor imam u mojim kolima. Voleo bih da imam u mojoj trojci 500cc vise i dao bih 50ks odmah za to. (naravno sve nas kolje registracija)

Verovatno bih se smorio da vozim 2.0 u petici.

Cena registracije ubija, nista drugo, sve ostalo na strani 2,5. Invalida ne bih pominjao, verujem da samo na forumu ima 10+ negativnih iskustava.?

Link to post
Share on other sites

Ma to mi nikada nije bila ni opcija ni na kraj pameti. Vozim auto na sebe ili nikako!

Ako resim da kupim 2.5-3.0 znaci da sam resio i da platim harac. Ali stvarno je uzas. Ovaj da je 2.5 registracija bi bila oko 70K za 3.0 SAMO 110000din ?

Link to post
Share on other sites

Bas, stvarno je nerealno.

Tu ima sad neka racunica. Ako kupujes kola i znas da ces ih voziti lupam 2-3god pa onda uzmes bolji auto za manje para ali visoka registracija.

Samo je rizik posto opet neces ga prodati nikad i za manje para i tako u krug. Ili ono kupis ga danas a sutra ga vec stavis u oglas. Taman ce da ode za 2-3god. :)

 

Link to post
Share on other sites

Uzasni su sa tim registracijama ... UZASNI. Zelim da kupim ili kupe ili kabrio e36 2.5, pa da ga sredim za svoju dusu ... 1995to godiste, 2.5, 36000 din registracija ... uzasni smo kao drzava ...

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Indorile said:

Sedmaja izasla iz luksuza ove godine tako da je registracija tricavih 82k umesto 172k :D

Sto ne kazes da je samo 82k :) da kupim jednu i za zenu :D da lepo 2 meseca radi ko covek za registraciju :D 

Link to post
Share on other sites

Imbecilne su cene registracije kako god da okrenes, sekijev porez niko nece ukinuti a garant bi vise para uzeli da su registracije normalnije i da ljudi mogu da se osmele da kupe vece kubikaze koje trose vise. Ako nista bili bi na nuli a raja srecna.

Link to post
Share on other sites

Tu si potpuno u pravu. Mene nervira kako ne mozemo da resimo budalastine na obostranu korist. 

Od skoro se mlatim sa ovim dozvolama za drona ... pa to umesto da su prepisali od neke evropske zemlje ... kod nas busili rupu na saksiji i sada nemas nikoga ko to legalno koristi (jer je jednostavno nemoguce).

Link to post
Share on other sites