Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Indorile said:

Imbecilne su cene registracije kako god da okrenes, sekijev porez niko nece ukinuti a garant bi vise para uzeli da su registracije normalnije i da ljudi mogu da se osmele da kupe vece kubikaze koje trose vise. Ako nista bili bi na nuli a raja srecna.

Nema dovoljno mozga u postojecoj garnituri da to ukapira i da napravi novi sistem.

Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, Sale-Sombor said:

Kad smo vec kod registracije, sad je vreme za menjanje tablica sa ć, š, č... Tako da sad mlati pare drzava na tome, nadju oni uvek nacina da dodatno uzimaju

Kako to sad funkcionise? I dalje vazi ono 7 godina ili?

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Nismo said:

Kako to sad funkcionise? I dalje vazi ono 7 godina ili?

Proizvođač registarskih tablica je prepisao da je rok upotrebe tablica 7 godina, nakon toga one gube neka svoja svojstva (refleksiju u sl) i zato moraju da se menjaju. Međutim ovaj materijal i kombinacija tih relektujućih folija što su na tablicama se dobro pokazala tako da je važenje tablica produženo na 9 godina, i tako će i biti na dalje. Ali pošto je u inostranstvu došlo do zabune sa ovim slovima oni koji imaju ta slova menjaju tablice sad umesto za 2 godine.

dakle ukoliko imate ta slova, sada menjate tablice i naredne koje dobijete važe 9 godina.

ukoliko nemate ta slova, tablice menjate za 2 godine, i naredne koje dobijate isto važe 9 godina.

 

Lično sam imao neprijatno iskustvo da u Mađarskoj pri plaćanju vinjete oni u sistem upišu SS umesto ŠŠ što imam na tablici, i odmah sam video i rekao, međutim ona kaže nema ta slova u sistemu i kaže biće ovo ok... I zaustavi me kontrola vinjeta sa onim kombijem njihovim kažu niste platili vinjetu, i onda pokazujem vinjetu, račun što sam dobio itd...

Link to post
Share on other sites

Dali mozda neko zna nesto o ovim kolima..?

Gledam neke E46 i E39 za sebe(ogranicen mi budzet), pa su mi ova 2 zapala za oko..

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13057032/bmw-520-d

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13060207/bmw-320-d-ful

Link to post
Share on other sites