Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa tako dosta njih i vozi,zato se i vrte nonstop po oglasima jedni te isti auti,samo drugi prodavci.

Kupi,vozi dok nije neki skup kvar,kad zagusti,oglasi,pa onda neki veseljak kupi,pa vidi sta je kupio,pa otera da majstor Zika iz komsiluka nesto IzGrunfuje,pa opet oglasi,pa opet kod sledeceg itd itd... Zacarani krug luksuznih automobila i naseg trzista.

Iz licnog iskustva,vise klase,lux klase automobila,kao sto je taj,samo od preko i po mogucstvu Svajcarska.

I jos ako je sveze tamo uradjen tehnicki,nemas sta da gledas.

 

Link to post
Share on other sites

od silnih 5ica e60 i 7ica ja sam se odlucio za nesto sasvim trece zasta znam da je dobar auto da je redak m fabricki 320d e90 :) mislim nisam ga uzeo sa drugarom pregovaram.

auto znaju mnogi sa skupova. boze zdravlja da uzmem pa da kacim et.. da se ne opterecujem vise. za sad je dobar a kakav ce biti to niko ne zna. automatik

Link to post
Share on other sites
On 9/22/2018 at 9:20 PM, Djoksa530i said:

2 somica :)

Ja mislim da ni 2 somica ne pokriva to (zivot + to). Sa dva somica u Beogradu, tesko da mozes posteno e90 da odrzavas ... a da nesto drugo ne trpi. Kontam da je ideja da vozis auto i da se ne hvatas za glavu svaki put kada se pokvari. Ili da strepis svaki put kada zaverglas ....

Te matore sedmice su skroz izvan mog radara ... to je nekada kostalo 70+k evra a sada 7 ... neko je platio 63k evra da se vozi u tome (to kod nas uglavnom "gazde voze"). Iz mog dosadasnjeg iskustva (ovo "gazdi" koje ja poznajem), to se tera u minimalno ili nikakvo odrzavanje.  Trzisna vrednost daleko ispod operativne cene. 

Kapiram da taj koji uzme tu 7icu, ima ekspresno da zamrzi BMW.

Link to post
Share on other sites