Recommended Posts

Terao sam "sve" 36ice ovde kod mene znam ih u prste...Bgd i veći gradovi su nešto drugo, vozi se žustrije, auto put u centru grada, imas od 0 do 100 kokiko puta hoćes u toku dana, zna to da bude iritantno kad moras da ga cepaš konstantno.. zanima me samo na uvce kakvi su, neka preporuka..!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

djokso 320d 163 2006 godina. da da e90. 

sto se tice M54, ja te motore volim i izuzetno tiho i mirno rade, tek kad ga potopis osetis sta je pod haubom :) zahvalni za odrzavanje sta znam. jedino potrosnja koja nije ispod 15 16. govorim o 3000 kubika benzin. 2.0 benzin mi je trosio oko 13 14 ali je isao nikako.a ni ovaj 3.0 nije sad nesto wow ali dosta je agilniji, oseca se snaga. 

Link to post
Share on other sites

54 nisam imao prilike da poteram lepo i da se druzim sa njim, ovako malo samo...drugo je kad imaš taj auto za svaki dan.

e60 benz cujem stalno pored kuće motor bukvalno peva kad mu doda gas..prelepo!

530d takodje redovno tera jedan ludak kroz ulicu, brutalno se cuje, ali sasvim druga priča...

Hvala!

Link to post
Share on other sites

@marko13 To je sitna estetska promena, pritom da ga uzmem odmah bi isao na cesljanje limarije i veliki servis. Jedan od najlepsih automobila ikada po meni. Prebrutalno izgleda. Kad sam bio klinac lozio sam se na Opel Calibra, dok nisam otkrio ovo. Danas je vec druga prica, s tim da je ovo ostalo :)

Link to post
Share on other sites

Prelep auto, ali prelep. Ko je odrastao tih 90ih ... to je bio spic, nema dalje. Ja jos negde kod matoraca imam improvizovani poster te 8ice.

Nazalost, krajnje nedostizan auto za mene ... a verujem i veliku vecinu ljubitelja BMW-a.

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, chevu1990 said:

@marko13 To je sitna estetska promena, pritom da ga uzmem odmah bi isao na cesljanje limarije i veliki servis. Jedan od najlepsih automobila ikada po meni. Prebrutalno izgleda. Kad sam bio klinac lozio sam se na Opel Calibra, dok nisam otkrio ovo. Danas je vec druga prica, s tim da je ovo ostalo :)

Ma naravno, samo kazem da izgleda uzasno. Na takav auto je strpao neki volan kao za karting. :)

Verujem da koji god da se uzme tu mora da se racuna da se ubaci 5000e odmah. Naravno samo je bitno da je limarija netaknuta posto tu onda ne pomaze ni 10000e

Link to post
Share on other sites

@Djoksa530i

Takav restyle X3 je drugar imao u ponudi za oko 6200-6300 pre jedno mesec dana. Nisam auto lično video. Pitao sam ga otkud takva povoljna cena, kaže jaka konkurencija, pa da mu ne stoji dugo auto zadovoljiće se i manjom zaradom.

Link to post
Share on other sites

Hermes, hteo sam da ga pitam zapravo da li je dizelka komfornija jer se voza na manjim obrtajima.., mada i dizelka mora da se stisne tu i tamo.. Svi mi pune glavu, bukvalno svi, da su dizeli bolji.. Ja sam odrastao u duhu 320i, za mene ne postoji ništa drugo, ni sada, ni za 100 godina. 

Link to post
Share on other sites

Krenuo je da mi neznatno broji na leru pre par dana, stisnem kvačilo, sve ok, plivajući dobija luft. Imao sam neki 52tu za male pare u komšiluku, 54izadje duplo ali mislim daje malko bolji..ili da krpim ovaj 1.8 koji je jadan kad krenem da ga stiskam po Bgd Nišu Kragujevcu, a uz Kopaonik da ne pričam.. jos uvek je bolji od dosta '' klasika Srbije" koje sam probao..održavao sam ga dobro, hlađenje podmazivanje i sl.. Na sve to mi se svi istovare u gepek sa "zeldi je zakon" 

Link to post
Share on other sites