Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Nismo said:

Ukoliko neko ima proveren link za aliexpress, bio bih mu zahvalan. :D

Imam ja proverenog coveka za to, samo ne znam da li trenutno ima na stanju grilove za restajl. Ali ne kosta te nista da pozoves i pitas, pa ako te zanima poslacu ti kontakt. A mogu da napisem i ovde pa ako zanima jos nekoga moze da pita.

Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Sale-Sombor said:

Imam ja proverenog coveka za to, samo ne znam da li trenutno ima na stanju grilove za restajl. Ali ne kosta te nista da pozoves i pitas, pa ako te zanima poslacu ti kontakt. A mogu da napisem i ovde pa ako zanima jos nekoga moze da pita.

Salji, ili kaci ovde? Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Ljudi juce sam uzeo e36 318i :) Ja sam prezadovoljan sa autom :) Uskoro idu slike. Hteo bih da kupim naslon za ruku za njega. Da li mozda neko ima od vas na prodaju? I trebala bi mi dva prednja zvucnika ona sto idu na vrata, ako neko ima nek se javi :) 060 0 780 671

Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, hermes said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13389809/bmw-325

Zna li neko nesto o ovom automobilu, zbog cega se svakih par dana pojavljuje iznova na oglasima, a nikako se ne prodaje, bez obzira na jako malu cenu?

 

Pre nekoliko dana bio kratko na oglasu, p nestao, a sad opet oglasen. Nista mi nije jasno.?

Link to post
Share on other sites

Pa nećka se čovek da li da proda ili ne.

I nije jako jeftin. Reg 500e, plus tablice, plus saobracajna, plus atest gasa, plus min dve zimske gume. Pa onda daj malo trap, daj malo ovo, daj malo ono. Cas posla si na 3.000e. I jos ima prednjicu od restayl-a, a 2001 je god. Znaci i puknut je bio. A izgleda da nema.podizace prozora, pored menjaca samo rupe. Pa to je krntija neopevana.

Link to post
Share on other sites

2001 je prelazna godina, septembar mesec tako da ne mora da znaci da je puknut, i nazad je facelift samo sto je neko menjao napred, lajsna pukla  al ono, pre ce biti ili da covek pali odavde pa posto poto ili se ispod haube zapravo nalazi pravi problem... ko ce ga znati... cudna su mu zadnja desna vrata bar na slici kao da je tu dobio sa strane...

Link to post
Share on other sites

Ako je to taj koji sam ja probao pre par godina ,  (tad je bio oko 3500) neopevani je les, a mislim da jeste jer ima identicnu opremu, isti volan trim, sedista, siber...

Kad sam seo nazad u moj e39 koji mi je pojeo nekoliko hiljada ulaganja mislio sam da je po stanju bar 10 god mladji od ovog e46.

Nije isao nikako, set kvacila ocajan, auto truo ko kadett gsi i los trap.

Link to post
Share on other sites