Recommended Posts

Sta ima veze jel fabrika il nije, ako auto izgleda kao da ga vozi deda do vikendice a može da dere 90% drugih auta na ulici onda je sleeper. Osim ovog idealni primeri sleepera iz fabrike su  volvo 850 i V70 karavani i lancia 8.32.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 hours ago, lajsna said:

Sta ima veze jel fabrika il nije, ako auto izgleda kao da ga vozi deda do vikendice a može da dere 90% drugih auta na ulici onda je sleeper. Osim ovog idealni primeri sleepera iz fabrike su  volvo 850 i V70 karavani i lancia 8.32.

Koji motori su u tim Volvoima?

Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode, imam jedno pitanje tj moze se gledati kao i oglas, imam alkantara zadnju klupu na BMWu E46 limuzini preklopivu tj oborivu (gornji deo) sa naslonom za ruku, da li znate nekog ili bas vi imate taj gornji deo fixni u tom materijalu tj alkantari da bi menjao. Pozdrav i hvala unapred.

Link to post
Share on other sites
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13510597/bmw-m5-e39-540-m-paket
Ovaj je malo bolji [emoji4]
Izasao iz luksuza, a registracija 80 000 [emoji3]
Za ove pare bi morao barem da je manual i da ova kineska navigacija ne zijeva 3 prsta ostalo nemam zamjerke

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Sale-Sombor said:

Kakav je, jesi ga video uzivo?

Jel pakovan ili sta? Vidim da je 1998, a da ima restajling optiku, nema podkrila napred za branik i jos sigurno sitnica... Za 10 000 bi morao da bude nov

nisam stigao da ga vidim, ali sam dobija slike dok je projekat trajao, taj auto bukvalno ima kupljene sve nove kedere, ofarban ceo, ulozeno je poprilicno para. sad ko ce to da plati ne znam 

Link to post
Share on other sites

Na zalost nece. To sam naucio ovde. Ulozis zilion euro i sati u nesto i prodaces ga za isto kao svaki magarac koji nije promenio ulje 5god u kolima.

Samo ako je taj dao 50E nizu cenu. Ovde to ne znaci nista!

Link to post
Share on other sites