Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za drugarov auto trazili kadice, kozne skinute sa auta od 305000 nista nije bilo na njima tackice, jedino koza masna sijaju se haha, moje alkantara kadice ko nove sa auta od 250000 skinute nista osim nabora par, a kadice mnogo vecu potporu imaju i sklonije su da se potrose ranije, meni je zato ovo cudno

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Alkantra se naguzva od dupeta, razvuce se kacenje, sundjer ostane dobar ispod. 700 evra mi trazi majstor da mi uradi kozu umesto alkantre hehe, prednja i zadnja sedista. Uzeo sam neki crni polu pliš, ubija kako izgleda, radim sam lagano preko zime..izgleda 10 puta bolje od fabrike. Crni individual paket unutra...

Link to post
Share on other sites
Alkantra se naguzva od dupeta, razvuce se kacenje, sundjer ostane dobar ispod. 700 evra mi trazi majstor da mi uradi kozu umesto alkantre hehe, prednja i zadnja sedista. Uzeo sam neki crni polu pliš, ubija kako izgleda, radim sam lagano preko zime..izgleda 10 puta bolje od fabrike. Crni individual paket unutra...
To je to, vezbaj pa da i meni pokazes haha, ja sam u istoj ceni imao kozna ali nisam hteo to da radim jer izasao iz obicnih dijamant sedista seo u kadice kozne i ispadao ko lud, tek alkantara drzi onako lepo, ja imam bukvalno dva mala nabora, necu jos to dirati jedino sam je ziletom za brijanje prosao dva puta one niti sitne grudvice sto postanu, eno ih ko nova, mene jedino zeza sto imam zadnju klupu deljivu a meni treba fixna pa nikako da nadjem nekog da menjam al jbg :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Moje kadice su se fucnule, morao sam da ih radim..tvoje su vrv dobre. lepše su mi od običnih kožnih sedista iz e46
Nemam puno slika ali evo kad su ubacena tek bez dubinskog pranja i sredjivanja....e5cfdcce5b119e65b1c53cbfa8f77610.jpgf6f05bf7b3cec2e0620bcaec0e9ef0fd.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, nidzola_e39 said:

Sto se tice pohabanosti sedista, meni je na istom mestu bilo na kupeu sa krem kozom, ali na 230 000km.

Zavisi od vozaca koliko je pazljiv i kakva mu je konstitucija, ako je kratak a bucmast a jos 2 vrata eto belaja. Ja sam vidjao sedista na novim kolima koja su izgledala losije nego na najvecim krsevima. 

 

NikNs kazes klizaju te kozne kadice? 

Link to post
Share on other sites

Pa ne bas kao da sam leteo po autu ali moj osecaj je da se upadne lepo u njih, imaju cvrstinu kao i ova ali recimo jesen zima kad se nose dzemperi nekako ne drze u mestu, da se razumemo generalno kadice na njima nisu nesto da mozes sa 60 slalom praviti, ali tipa radim zustrije polukruzno na naslonu za ruku sam se bas navalio, posle toga udesno lakat na rukohvatu bas se oseti da ne sedis vise pravo u sedistu... A inacd sam 186 visok tezak okruglo 100 kila, nisam mrsav al nisam ni debeo da uopste ne mogu upasti u kadicu haha. Meni se Alkantara bolje pokazala... Mozda se i ja tripujem ko zna...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Estetika-koza
Prakticnost-Alkantara
Odrzavanje-Koza (lakse se cisti i odrzava lepsom)
I ono sto ja volim osecaj suskanja koze je vrh ali eto ja se nisam pronasao u njima.
Ako si nasao dobra probaj i srecna kupovina :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Onako odokativno, ako nije truo i mehanički je generalno ispravan a i motor i menjač su OK, onda za te pare nemožeš mnogo da pogrešiš... da ga na delove rasturiš vredeo bi barem toliko.

Piše da se ne vodi na prodavca (što može biti zezanje naći vlasnika) i nije registrovan - treba pitati od kada, jer ako duže nije vožen ni redovno servisiran može biti dodatnih ulaganja, što možeš iskoristi da još spustiš cenu... Takođe nema niti jedne slike od pozadi kao ni unutrašnjosti.

Sve u sveku, ako ti se ovako sviđa, pozovi čoveka i porazgovaraj i traži dodatne slike.

Link to post
Share on other sites
Onako odokativno, ako nije truo i mehanički je generalno ispravan a i motor i menjač su OK, onda za te pare nemožeš mnogo da pogrešiš... da ga na delove rasturiš vredeo bi barem toliko.
Piše da se ne vodi na prodavca (što može biti zezanje naći vlasnika) i nije registrovan - treba pitati od kada, jer ako duže nije vožen ni redovno servisiran može biti dodatnih ulaganja, što možeš iskoristi da još spustiš cenu... Takođe nema niti jedne slike od pozadi kao ni unutrašnjosti.
Sve u sveku, ako ti se ovako sviđa, pozovi čoveka i porazgovaraj i traži dodatne slike.
Bas tako, malo informacija jos manje slika detaljnijih i kad auto nije pod mrazom, bas kao sto rece covek moras zvati za mnogo vise podataka i slicno...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites