Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre neki dan E46 karavan, nema lajsne na pragovima one zastitne sa desne strane, opis kaze covek nije udaren niti truo kupljen je za fabrickom greskom iz minhena :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Juče na sat-u malo pokazivali novu Supru sa bmw-ovim motorom, kakao peva auto...odusevljen sam

Onaj mclaren f1 kog sam skoro pominjao isto ima motor iz bmw, samo V12 6.5 litra. 

Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, Indorile said:

6.1 :)

Bem li ga, pazi drugar najbolji od mog ćaleta ima taj motor u garaži, nemam ni čuku, ni genge da ga pitam kako stoje stvari

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Indorile said:

Ovaj motor?

 

 

Iz 850i  zjb sam se, izvinjavam se, nije taj,daleko je to od mene dosta.. Zvao me da mi da neke delove za moj auto, držao je bmw servis ranije..

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ilovebigasses said:

Da se ja pitam od ova 3, X5 bi mi bio na prvom mestu... Meni X5 mnogo lepsi i vise mi se svidja kao model, ali to je samo moj ukus. Ovaj sto si postavio je bas lep i u super opremi. 

Ako bi morao da biram izmedju ove 2 X6ice, onda bi se takodje odlucio za belu

Link to post
Share on other sites

PLAVI X6 je od mog drugara, radi u Zemunu, bolji X6 mislim da neces naci s obzirom o kakvom se coveku radi, od njega sam uzeo kabrija 330ci. :) Marko se zove, burazerov je X6 ali ga ovaj vise vozi. Imaju gradjevisnku firmu jaku, brat mu je ozb picajzla. Odrzava sve u ovlascenim sa originalnim delovima. Ako si u stanju da kupis takav auto pravo kod njega prvo pa sve ostalo. Marko F10 fura a ovaj X6 je vise proveo vremena u garazi u Vojvode Stepe nego na ulici

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12047577/bmw-x6-35d-xdrive

Link to post
Share on other sites

Ja lično ne bih gledao X6 već samo X5... X6 mi je nekako kabast, manje praktičan, i kao stvoren za ljude u sivoj zoni sa glavnim životnim motom "može mi se". Ne mogu recimo da zamislim porodičnog čoveka (a da je s ove strane zakona) i da vozi X6. 

X5 mi je nekako skladniji, kultivisaniji, zreliji i elegantniji. 

Inače ovaj beli X5 ima i osetno više konja (4.0d 306ks), što nije baš nevažno jer su oboje mrcine od preko 2000kg

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

Interesantan auto sa relativno poželjnim šestocilindričnim M20B20 motorom (pretpostavljam da je varijanta sa direktnim ubrizgavanjem). Jedino me automatik malo brine, sigurno bi više ljudi želelo manuelni... Nije da se to ne može srediti ali...

Ako je sve kao što i piše, deluje kao dobra prilika, naravno uz neku korekciju cene. U budućnosti, ako se valjdano održava i garažira, cena može samo da mu raste...

Link to post
Share on other sites

Baterija tj akumulator je star tj preko 5godina ali do sada je sve radilo kako treba sacekam grejace ujutru po 3 4 puta i posle klika palim na pola kljuca i sad odjednom ovo... Posto autom idem na posao jel bezbedno ovako voziti do posla i nazad dok ne prodje ovo praznicno raspolozenje majstora za par dana?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ako se nekom desi isto neka proveri po kompu punjenje i akumulator, moji parametri su pokazali mnogo manju vrednost akumulatora od one sto treba da bude, dok je punjenje alternatora odlicno, i na leru i pri ubrzanju, kao i sa upaljenim svim vecim potrosacima u autu kao i manjim. Eto cisto da se neko ne mlati na E46 se ide na test/19 lock off pa broj 9 i ocitaju se parametri. Izvinjaavm se za pogresno mesto za temu ali ovo je bilo najposecenije pa eto. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

@ilovebigasses bratski,nije x6 za ljude nase konstitucije.. Pogotovo ne kao porodicni auto. Ona bela x5 izgleda babaroga,meni dzip(SUV) izgleda duplo veci u beloj boji nego u ostalim,jos plus 4.0d mmmmmmm

Link to post
Share on other sites