Recommended Posts

E hvala ljudi, sve sam kom procitao sa zadovoljstvom svojih kolega sa foruma ? u sustini sva 3 dobra ? @Stefan L. me bacio u razmisljanje oko teget x6 ice jer zna coveka a to mnogo znaci a @miksa @Sigtran me bacaju u rebus sa X5 icom. A i najjaci je, a i najmladji. Ako sta budem MOZDA uzimao javljam. Mada su vece sanse da necu ali nikad se ne zna ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5 hours ago, ilovebigasses said:

E hvala ljudi, sve sam kom procitao sa zadovoljstvom svojih kolega sa foruma ? u sustini sva 3 dobra ? @Stefan L. me bacio u razmisljanje oko teget x6 ice jer zna coveka a to mnogo znaci a @miksa @Sigtran me bacaju u rebus sa X5 icom. A i najjaci je, a i najmladji. Ako sta budem MOZDA uzimao javljam. Mada su vece sanse da necu ali nikad se ne zna ?

To sto Stefan zna vlasnika tog X6 je veoma vazno. To bi trebalo u tvojoj glavi da favorizuje taj auto najmanje 15%? Dobio bi ceo istorijat kad, sta, kako i gde je odrzavan, samo po tome nastavis i mirna glava. Nije manje vazno ni to sto ce ti nakon kupovine ostaviti vece pare u dzepu, jer neces morati iz straha da uradis veliki/mali servis, jer ces znati kada je uradjen prosli itd. Mnogo prednosti, a najveca ta da je auto fantastican!

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Elvir said:

U startu mirise na neki problem oko atesta/registracije. Brigo moja predji na drugoga...

I meni se cini da je tako, na svakih desetak dana taj oglas ispari, a onda posle par dana se pojavi ponovo. Iste slike, cena plus-minus 100e.

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Nismo said:

To sto Stefan zna vlasnika tog X6 je veoma vazno. To bi trebalo u tvojoj glavi da favorizuje taj auto najmanje 15%? Dobio bi ceo istorijat kad, sta, kako i gde je odrzavan, samo po tome nastavis i mirna glava. Nije manje vazno ni to sto ce ti nakon kupovine ostaviti vece pare u dzepu, jer neces morati iz straha da uradis veliki/mali servis, jer ces znati kada je uradjen prosli itd. Mnogo prednosti, a najveca ta da je auto fantastican!

ma bre momci fantasticni, sve pohvale za njih. Kad ih upoznas sve ti bude jasno ko dan.

Link to post
Share on other sites

Kakvi kompleksi kad iz volovskih kola sedne gari u audi iz 2003... Nadam se da je dobro stigao u Nemacku jer sto ih je takvih vise tamo manje ih je ovde :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jedino me zbunjuje sledeće u oglasu:

Vlasništvo  -  Ne vodi se na prodavca
a potom
Vlasnik 9 godina... slike govore samo mali delic svega...
 
Pravno je moguće voziti na ovlašćenje auto, ali to raditi devet godina, i to uz takav auto i ulaganja?
Link to post
Share on other sites
Jedino me zbunjuje sledeće u oglasu:
Vlasništvo  -  Ne vodi se na prodavca a potom Vlasnik 9 godina... slike govore samo mali delic svega...
  Pravno je moguće voziti na ovlašćenje auto, ali to raditi devet godina, i to uz takav auto i ulaganja?
Nije muljaza, momak je mehanicar meni upravo danas odrzava auto, i znam ga ovako ali i kao majstora sredjuje i jednu E36cu... Sve pohvale o njemu imam plus znam i auto kao pracka je utegnut. Ako se neko dvoumi ili razmislja samo neka ode da pogleda auto i resice sve nedoumice. Pozdrav

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, NikNS said:

Nije muljaza, momak je mehanicar meni upravo danas odrzava auto, i znam ga ovako ali i kao majstora sredjuje i jednu E36cu... Sve pohvale o njemu imam plus znam i auto kao pracka je utegnut. Ako se neko dvoumi ili razmislja samo neka ode da pogleda auto i resice sve nedoumice. Pozdrav

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Ima takvih slucajeva, kad je neko u brakorazvodnoj parnici ili kada je neko preduzetnik, pa da u slucaju problema vozilo ne bi otislo u izvrsenje i sl.

Link to post
Share on other sites

Pa da, covek ima servis sa bratom tako da kontam da je to ili jednostavno nije stiklirao kad je postavljao oglas. Meni nit je iz dzepa nit u dzep, ali opet kazem kome treba dobar E46 utegnut definitivno treba pogledati i provozati :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

On mi je pao na pamet a nisam mogao da se setim kako mu je forum name haha. Eto kad si slobodan dodji u NS i vodim te da pogledas auto :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites