Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam ih ja, mnogo su gadne, ne planiramida ih vracam na auto.

Imam 17 za zimu, jurio bih neki mali et 15-20 za leto 17-18 cola

Ima Miksa solidan tocak, nzm dal pasuje na e46

Link to post
Share on other sites

Meni su gadne kad su male ali bih uzimao 17 ili 18ke jer mi se svidja jedino na ne facelift modelu, nekako mi bas puno izgleda, jednostavna a puna.... I plus uglavnom ces ih naci OEM a ne kineske one za 400e sto pukne ocas posla

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Moram dati komentar za ovog scirocca,inc sam vlasnik mk2 modela kojem je moj otac bio prvi vlasnik,i nenormalno mi se svidja ovaj mk3 ali.... 1.4tsi malo veca sreca od bmw-ovog N47 prijatelj ga kupio novog R line tada ga izasao 30+++e,motor izdrzao punih 90000km. Prvo poceo da dimucka pa pukao blok

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Meni su gadne kad su male ali bih uzimao 17 ili 18ke jer mi se svidja jedino na ne facelift modelu, nekako mi bas puno izgleda, jednostavna a puna.... I plus uglavnom ces ih naci OEM a ne kineske one za 400e sto pukne ocas posla

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/45

Ne postoje u 17".

Ovo su style 44:

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/44

Link to post
Share on other sites
Just now, NikNS said:

Evo gledam po oglasima style 44 se nudi kao 17 i 18, a znam da je drugar na 330xd imao 17tice jer je to minimum zbog diska i celjusti. E sad nije iskljuceno da su bile kopija...

Imam ja letnji set style 44, 17"; pisao sam za s45.

 

Link to post
Share on other sites

Meni su ostale sa zimskog seta 17ce ako su nekom interesantne(prodao gume,ostale felne) 

Kupio sam pre par dana za X-a letnji set,pa ove sad mogu povoljno da idu...

8J 17 H2 MOMO,idu sa alu prstenovima na 74.1mm,150e ima oglas negde na forumu i na PA

http://www.polovniautomobili.com/felne-ratkapne/13084164/aluminijumske-felne-momo-17-5-x-120

Link to post
Share on other sites

Moram a da se ne čudim kada neki auto ima 150-200.000km i 10+ godina starosti i kažu prva boja, ko nov, nema ni najmanje tačkice od kamenčića ili grebanja prolaznika, parkiranja i sl. Meni se to iz iskustva čini apsolutno nemoguće. Ajd prolaznici i parkiranje, ako se ide iz garaže u garažu, može da se desi da nema ogrebotina, ali tolika kilometraža na putu a ni najmanje tačkice, ma nemoguće (barem nemoguće bez dobre zaštitne folije)...

Šta vi mislite?

Link to post
Share on other sites

Beograd je za automobile kao ona masina za mlevenje mesa, ustvari svaki veci grad.

Ima jedna epizoda topgear-a kad voze kroz Rim, nema ni jedan auto a da mu ne fali nesto na limariji

Link to post
Share on other sites

Da mi relacije nisu kakve jesu prodao bih peticu i uzeo nesto tipa a3, jer je sve preko toga glupo voziti po gradu. Ja takodje auto 80-90% vozim po gradu, ali sa druge strane - Novi Beograd, Zemun, Bezanija pa ne "meljem" auto toliko koliko ljudi na Dorcolu, Vracaru (Stefan :) )...

Link to post
Share on other sites

Svaki taj uvozni prodje kroz dubinac i poliranje i slikaju ga mobilnim, u najboljem slucaju "idiotom" (pleb rucni fotoaparat) pa se na slikama nista ne vidi. Slikao sam sa Canon SX210 IS drugarovu bivsu vektru, na slikama izgleda da ti gace spadnu a uzivo druga prica.

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, Djoksa530i said:

Da mi relacije nisu kakve jesu prodao bih peticu i uzeo nesto tipa a3, jer je sve preko toga glupo voziti po gradu. Ja takodje auto 80-90% vozim po gradu, ali sa druge strane - Novi Beograd, Zemun, Bezanija pa ne "meljem" auto toliko koliko ljudi na Dorcolu, Vracaru (Stefan :) )...

xaxaxa to to xD javlja li se ko za masinu >

Link to post
Share on other sites

Skinuo sa oglasa, ubijali su me neozbiljni kupci :) Za sada je prodaja postponed 

Imao sam jednu ozbiljnu ponudu o kojoj sam razmisljao, a6 2.0tdi multitronic 2007 i 1000eur doplate, ali je auto potpuni klot, nema bas bas nista od opreme tj ima centralnu bravu :D Smorio bi brzo...

Link to post
Share on other sites