Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja uradio jedno sediste, pipavo, ali izvodljivo. Tezina posla je kao onaj šumski bandži sa lijanom oko noge ccc
CAM00076.jpg
CAM00080.jpg
Mogu ti reci ovo jako lepo izgleda, svaka cast :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Pitaj drugara mehanicara koji mu je et na tockovima na 320d, da znamo sta da jurimo [emoji4]
uradio ga je za sve pare
Onaj sivi E46 za 5500 sto je na oglasima? Znam da mu je et u knap cim mi odgovori javljam ti :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Shy said:

Ja uradio jedno sediste, pipavo, ali izvodljivo. Tezina posla je kao onaj šumski bandži sa lijanom oko noge ccc

CAM00076.jpg

CAM00080.jpg

Ovo odlicno izgleda, svaka cast! Ako ti ne bude tesko, baci slike celog entijerijera, cini mi se da ce bas dobro da izgleda.

Link to post
Share on other sites

Zvao sam lika iz NS

19 cola 8.5j et 35 ako sam ga dobro razumeo

Moj tocak je sa tim parametrima samo 17, i uvucen je.

Englezi kazu 17 sa et 15, potrazicu kad navatam vreme..

Link to post
Share on other sites

Pre 3 dana sam iz CH uvezao jedan X1 Xdrive18d iz 2012. Professional navi, adapivni bixenon, hydro servotronic letva itd... Stanje izuzetno. Koga interesuje, moze da dodje, bez obaveze na kupovinu, i da vidi sta mislim kada kazem izuzetno. Obratiti paznju na prosecnu brzinu koju sam napravio kada sam se vracao iz CH. :) 

 

x1.jpg

xdrive18d.jpg

enterijer.jpg

board.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Glisa said:

Ако се некада буде имало пара за нека боља кола од тебе ћу их сигурно узети :)

Nadam se da cemo u veoma bliskoj buducnosti saradjivati. ;)

3 hours ago, somi92 said:

Lep je auto, volan mi je ogavan iskreno ali to je bar lako promenljivo :) odakle si?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Beograd, Vracar. 

2 hours ago, dredger said:

Dosta mala potrosnja za takvu brzinu. Realno, gazio si ga stalno 160-170km/h.

Ispod 160km/h na sat ga nisam skidao. Potrosnja po dzepu je nesto veca nego sto board kaze ali to nije ni bitno. Ko jos gleda na potrosnju sa ovakvim tempom ?! ;)

 

P.S. Svakome kome sam pokazao fotku je prvo prokomentarisao potrosnju. Niko nije prvo obratio paznju na prosecnu brzinu od 139,2km/h ili na vreme od 7:13h za koje sam presao tih 957km/h. Ocigledno je da je u Srbiji najvaznija potrosnja. Ostale stvari su nebitne. Licno, uvek vozim na vreme i potrosnja mi je u drugom planu. Nedavno sam u Svajcarsku putovao sam M3 COMPETITION sa 10.000km na satu. Retko gde smo isli ispod 180km/h. 

Link to post
Share on other sites

Lepo, tu smo onda, ako imas vremena dosao bih da pogledaj auto, informativno i bez obaveza :) zanima me x1 generalno, ponuda prostora, udobnost pa ako imas vremena... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Imam vremena. Auto sam u subotu odvezao na carinu i za dan ili dva ocekujem da ga zavrse i da ga pokupim sa carinskog skladista. Javi se od cetvrtka kada god hoces. 

 

Evo par fotografija od rakete ? sa kojom sam putovao... :) 

01.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

6.jpg

8.jpg

9.jpg

Link to post
Share on other sites