Recommended Posts

Imam vremena. Auto sam u subotu odvezao na carinu i za dan ili dva ocekujem da ga zavrse i da ga pokupim sa carinskog skladista. Javi se od cetvrtka kada god hoces. 
 
Evo par fotografija od rakete [emoji573] sa kojom sam putovao... [emoji4] 
01.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
Voleo bih da mi ovakav auto makar blenduje da se sklonim desno, salu na stranu obzirom da je mnogo vise trimovan za sportsku voznju kako se M pokazao na tom duzem putu? Buka, udobnost, prostor i sl?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buke nema ni na brzinama od preko 200km/h, udoban je toliko da put nismo osetili a skoro stalno je bio na sport ogibljenju. Najvise su nas smarala veoma, veoma cesta stajanja na pumpe i keramicke kocnice kojih skoro da nije bilo jer je bilo hladno i kisovito. Ostalo je bez zamerke. 

Link to post
Share on other sites
Buke nema ni na brzinama od preko 200km/h, udoban je toliko da put nismo osetili a skoro stalno je bio na sport ogibljenju. Najvise su nas smarala veoma, veoma cesta stajanja na pumpe i keramicke kocnice kojih skoro da nije bilo jer je bilo hladno i kisovito. Ostalo je bez zamerke. 
Bas mi je drago da neko sa nama moze podeliti iskustvo voznje pravog BMW-a a da to nije oznaceno oznakom 320D hahah. Svaka cast sto iskritikova keramicke kocnice jer mnogi se u njih kunu pa je drugar na svom autu i to stavio kad je navodio opremu sad zali samo tako :)

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Okacicu par slika par delova za E61 zadnji most E93 stop lampe i jos par delova orignalnih polovno pa cu vam proslediti i broj coveka ako nekom treba.f46b23caf440de67a2d19fd0b7418e17.jpgbdb1a084d863075a56fbd725a3aeec47.jpg0cddbbd336bc00bb4b4739881ea2642d.jpg53979fefc5e78f220a3d6e944b3526d9.jpg71ea4e29737945e09af57a2905c8c037.jpg11b7dc2909240c5f1aed238ecb4ebd60.jpg15a0e51eed60cee20321efef8fa08b92.jpgd716354bae9fe4f3029ece7e6720ca28.jpg6e7f84e15ab31984bd290161f09f63f9.jpge121556b2fcf6c2cdb5e45b038cd2f11.jpg90c218e115d7863e7530ca39398677cb.jpgf8638700fef0a5b95fac4a35ae3e0396.jpg34dba26ca425f1b30f0d1c394ff267ea.jpg80a889fe5f90447f9909d0de9e5bc71b.jpg4ee37a41a8ec3bd77e3ac9503719c970.jpg727ca1d3a6eae5020c6a419f5dd31d70.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Da vas pitam ovde, posto je najaltuelnija tema. Ja vozim seriju 1 f20, imam halogene farove i hteo bih da zamenim za ksenon farove, sve fabricki, zamenim farove, prekidac svetala i iskodira se, e sad... osim tih kompletnih farova jel bih trebao jos nesto kupiti, balasti oni itd sto ide uz ksenone ili je to u sklopu fara? I ono jos bitnije, znate li nekog ko bi prihvatio moje halogene uz doplatu za ksenon, ako uke da montira i kodira jos bolje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13680722/bmw-320-d-150-k-s

Zasto je bitno kupiti auto koji i ako je udaran je dobro odradjen i po psu, auto havarisan ceo, a airbag ni jedan se nije naduvao, koja je svrha imati ih ako neko nije napravio kako treba vec samo pogasio u kompu greske i lampice pogasio a ceo sistem ne funkcionise....

Link to post
Share on other sites

Da ne skrecem puno s teme off topic je i ovo sto cu reci al jbg, trenutno na autu imam da menjam tj repariram turbo, zamajac i set kvacila, i amorte ocu da izmenim sve ostalo je ko casa, i svi su u fazonu lud si daces 700e u 2001 E46 a nije ni restajling, a kad vidim kakve su grobine ovakvi i oni sto tri puta napisu NOV Ful Navi dao bi i vise u ovaj moj makar znam sta mehanicki imam a i obzirom da sam mlad i zelen jos uvek sa 23 godine makar vozim svoje na svom imenu, da krenem u kupovinu svako gleda da me zajebe konta mlad pa nema pojma a buduci da nema caleta da mi pomaze bolje da ja svoje sto imam servisiram i teram jos 300k :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, NikNS said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13680722/bmw-320-d-150-k-s

Zasto je bitno kupiti auto koji i ako je udaran je dobro odradjen i po psu, auto havarisan ceo, a airbag ni jedan se nije naduvao, koja je svrha imati ih ako neko nije napravio kako treba vec samo pogasio u kompu greske i lampice pogasio a ceo sistem ne funkcionise....

Ovo je verovatno otislo za delove, ne znam kome se isplati da ga popravlja 

Link to post
Share on other sites
Ovo je verovatno otislo za delove, ne znam kome se isplati da ga popravlja 
Naravno, ne isplati se svakako al zapanjujuce mi je da ti far zavrsi kod filtera klime a begove da ne otvori auto... Otvorio ih je on al nekad ranije u dalekoj proslosti pa sklopljen ocigledno bez njih da su povezani :D Hvala bogu da je covek ok inace muski ga je klepio

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, TOKYO said:

ne otvara bag-ove bez ukacenih pojaseva...

Jesi siguran? Mislio sam da su odustali od te varijante. Znam da je bilo price da su to nekada tako pa da su stavili da se ipak uvek otvore.

Link to post
Share on other sites
14 hours ago, NikNS said:

Da ne skrecem puno s teme off topic je i ovo sto cu reci al jbg, trenutno na autu imam da menjam tj repariram turbo, zamajac i set kvacila, i amorte ocu da izmenim sve ostalo je ko casa, i svi su u fazonu lud si daces 700e u 2001 E46 a nije ni restajling, a kad vidim kakve su grobine ovakvi i oni sto tri puta napisu NOV Ful Navi dao bi i vise u ovaj moj makar znam sta mehanicki imam a i obzirom da sam mlad i zelen jos uvek sa 23 godine makar vozim svoje na svom imenu, da krenem u kupovinu svako gleda da me zajebe konta mlad pa nema pojma a buduci da nema caleta da mi pomaze bolje da ja svoje sto imam servisiram i teram jos 300k :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Godiste nije toliko bitno ako je auto odrzavan. Pa vecina kola kod nas su grobovi. Raspad sistema a potpuno ti je isto koje je godiste ako nista ne valja.

Da kupis sada kola 2010 velike su sanse da svakako moras isto sve to da zamenis sto ti menjas na 2001god. Taj 2010. je svoje odsvirao sa fabrickim delovima i sada mu je vreme da se menja SVE! Samo sto nasi ljudi sebe ubede da je to ok!

Link to post
Share on other sites
Godiste nije toliko bitno ako je auto odrzavan. Pa vecina kola kod nas su grobovi. Raspad sistema a potpuno ti je isto koje je godiste ako nista ne valja.
Da kupis sada kola 2010 velike su sanse da svakako moras isto sve to da zamenis sto ti menjas na 2001god. Taj 2010. je svoje odsvirao sa fabrickim delovima i sada mu je vreme da se menja SVE! Samo sto nasi ljudi sebe ubede da je to ok!
Pogledaj kako Norvezanina boli uvo za auto od 100000e i kako mu je cist zamisli kako tek odrzava... Stoka nista drugo...b0e7dd64f0d952bbf79dabd9a410f941.jpg0880c8a6fbb4a5de9753c1c6ced91ae1.jpg96f67763933cdc0fb9cb77d5b692b3dc.jpg3f3c3778ae70c08e3d89f175c8d40dcf.jpg

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Jesi siguran? Mislio sam da su odustali od te varijante. Znam da je bilo price da su to nekada tako pa da su stavili da se ipak uvek otvore.
Zato i imas senzor okupiranosti sedista i kaci se instalacija za sediste a ne za pojas. U pravu si Marko. Sad se aktiviraju svakako...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Pazi to oko prljavog auta. Vidi jos si mlad nemas decu. Da vidis kako izgleda auto posle 3 dana sa dvoje male dece. Pa to je svinjac blago receno. A da vidi tek kao izgleda posle letovanja. ? Tako da nemoj da te zavara prljav auto. Meni to nije toliko bitno. Samo tehnicki da je super.

A ovo, pa nista sto 500-600din i 1h u perionici ne moze da sredi.

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, marko13 said:

Pazi to oko prljavog auta. Vidi jos si mlad nemas decu. Da vidis kako izgleda auto posle 3 dana sa dvoje male dece. Pa to je svinjac blago receno. A da vidi tek kao izgleda posle letovanja. ? Tako da nemoj da te zavara prljav auto. Meni to nije toliko bitno. Samo tehnicki da je super.

A ovo, pa nista sto 500-600din i 1h u perionici ne moze da sredi.

Pa ima i toga, ali ovo nije jedan, momak radi tamo godinu dana kaze 2 auta ako je video cista to je to... Prljavo zive, zamisli sebe da si uzeo auto od 100000e nije to mala para bilo gde u svetu pa sve i da je na rate, nekako ono nije ok da tako nesto skupo ovako covek zapusti :)

Link to post
Share on other sites

Kultura rada i života se nosi iz kuće. Kako kod nas ima somova i nezainteresovanih ljudi za sve (pa i za auto za koji je dao novaca koliko je dao), tako ima i po bijelom svijetu. JEDINA razlika je u tome ko ima koliko love. Sve ostalo je isto. Ne kaže se za džabe da je narod stoka. Samo pojedinci isplivaju po nečem (u našem slučaju po odnosu prema autu, motoru, ...), sve ostalo je prosjek - dakle, stoka.

Link to post
Share on other sites
28 minutes ago, NikNS said:

Pa ima i toga, ali ovo nije jedan, momak radi tamo godinu dana kaze 2 auta ako je video cista to je to... Prljavo zive, zamisli sebe da si uzeo auto od 100000e nije to mala para bilo gde u svetu pa sve i da je na rate, nekako ono nije ok da tako nesto skupo ovako covek zapusti :)

Opet sam gledao slike. Nije ono zapusteno veruj mi. Ono ti je situacija u 1-2h voznje sa malom decom. Meni deo kod suvozacevih nogu isto sluzi kao kanta. Tu sve bacam dok vozim i kada stignem onda sve odatle pokupim pa u kantu.

A ono iza je sasvim ok sa malom decom. Pa tako izgleda svaki auto gde vozis malu decu da li kostao 1000e ili 100000e.

Juce sam svrati on na samousluznu perionicu da usisam i operem. Jedna duza voznja uz neku klopu i auto ce biti za 20km opet svinjac.

Link to post
Share on other sites

Drugar mazio i pazio Audi A4, sve dok deca nisu pocela da ga svinjave. Dolazi covek jedan dan, a staklo na zadnjim levim vratima potpuno izleplnjeno Panini slicicama fudbalera, nema ni 1cm prostora, celo staklo prekriveno. On se smeje i kaze “žena će to popodne da skine...”

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites

Moji ne rade bas takve stvari. Ali od hrane ostaje svinjac. Sreca pa je koza pa se lako skine. A da ne pricam ako slucajno bace peglu!

E to je frka. To mi se desilo letos, klinka je bacila peglu bukvalno ali bukvlano na 500m od parkinga hotela. Reko jbg....

Sreca pa je koza, to sam lako resio, a sediste odmah izvadio, oprao i na sunce da se susi.

Da se razumemo nije me briga! Ovaj auto sam zato i kupio. Imao sam kabio i presao zbog dece na karavana ?

Edited by marko13
Link to post
Share on other sites