Recommended Posts

Za njih je to potrosna roba, sredstvo za prevoz od A do B, jebe im se.
Manje vise, ima zaludjenika zarazenih ko i mi kaze uglavnom sve ispod 2005 od BMW-a i Audi auta dolazi uredno ko casa, a ovo sto je bogatije to se vise nemari... Lepo on kaze Norvezani su sisli s planine nasli naftu i nisu ratovali nikad pa imaju infrastrukturu, inace cobani obicni sto se prave pametni...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 hours ago, marko13 said:

Opet sam gledao slike. Nije ono zapusteno veruj mi. Ono ti je situacija u 1-2h voznje sa malom decom. Meni deo kod suvozacevih nogu isto sluzi kao kanta. Tu sve bacam dok vozim i kada stignem onda sve odatle pokupim pa u kantu.

A ono iza je sasvim ok sa malom decom. Pa tako izgleda svaki auto gde vozis malu decu da li kostao 1000e ili 100000e.

Juce sam svrati on na samousluznu perionicu da usisam i operem. Jedna duza voznja uz neku klopu i auto ce biti za 20km opet svinjac.

Ja te druze sve razumem i slazem se s tobom. Moja klinka isto.svinjac nazad pravi, bude jos gore nego kod Norvezanina. Jos joj je sediste iza vozacevog, stalno ga gura nogama, izblatnjavi moje sediste haos. Al sta ima veze, to je samo auto. Cale moj robuje kolima, ja cuvam, ali ne robujem.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, NikNS said:

Manje vise, ima zaludjenika zarazenih ko i mi kaze uglavnom sve ispod 2005 od BMW-a i Audi auta dolazi uredno ko casa, a ovo sto je bogatije to se vise nemari... Lepo on kaze Norvezani su sisli s planine nasli naftu i nisu ratovali nikad pa imaju infrastrukturu, inace cobani obicni sto se prave pametni...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Jbg, ne mogu svi da budu nebeski narod kao mi.

Sto ja nisam rodjen kao Norveski coban pa da po blatu jurcam Panamerom, a ne u gumenim cizmama.

Link to post
Share on other sites
Jbg, ne mogu svi da budu nebeski narod kao mi.
Sto ja nisam rodjen kao Norveski coban pa da po blatu jurcam Panamerom, a ne u gumenim cizmama.
Ne znam, ako bog da uskoro imam u planu ici tamo pa ne mora biti panamera al neki F30 Xdrive bi bio sasvim dovoljan :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja priznajem da sam rob autu...

Popizdim svaki put kad klinac pise po staklima,ili kad cale sedne i obrise rukom staklo,aaaaaaaaaaaaaaa....

Pa sacekaj 3minuta i spasce magla sa stakala,ali neeeee,lakse je rukom obrisati... Sreca pa ne vozi auto nikad(jebes auto kad nema menjac-automatik),samo ove teretnjake,ali svejedno ih ja odrzavam i perem stalno.

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, miksa said:

Ja priznajem da sam rob autu...

Popizdim svaki put kad klinac pise po staklima,ili kad cale sedne i obrise rukom staklo,aaaaaaaaaaaaaaa....

Pa sacekaj 3minuta i spasce magla sa stakala,ali neeeee,lakse je rukom obrisati... Sreca pa ne vozi auto nikad(jebes auto kad nema menjac-automatik),samo ove teretnjake,ali svejedno ih ja odrzavam i perem stalno.

Ja recimo ne volim kad neko da izvines drnda otvore za ventilaciju pa nisu svi isto postavljeni, nekako mi rusi izgled :D a o cistoci da ne pricam, mene nervira sto sad moram gumene patosnice imati pa onako prljavo blato se vidi cim ih operes i udjes da vozis... :D Jbg svi smo razliciti nekom ne smeta nekoga smiruje da je perfektno sve, ukusi su razliciti :)

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Ja recimo ne volim kad neko da izvines drnda otvore za ventilaciju pa nisu svi isto postavljeni, nekako mi rusi izgled :D a o cistoci da ne pricam, mene nervira sto sad moram gumene patosnice imati pa onako prljavo blato se vidi cim ih operes i udjes da vozis... :D Jbg svi smo razliciti nekom ne smeta nekoga smiruje da je perfektno sve, ukusi su razliciti :)

Za taj problem sa patosnicama ima vrh resenje, nije skupo 1.500-2.000 dindzi

Link to post
Share on other sites
Za taj problem sa patosnicama ima vrh resenje, nije skupo 1.500-2.000 dindzi
Koje tacno? Ja imam leti obicne tepih koje su mi super al jesenji i zimski period provodim sa gumenim...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, miksa said:

I ja nisam daleko po dijagnozi

Ja sam voleo da glancam dok nisam imao dete, sad stvarno nema svrhe. Daleko od toga da sam neki aljkav, juce sam npr dva puta oprao auto. Ali ni blizu nisam kao ranije. Pre sam znao po ceo dan da perem kola. Pre podne spolja, popodne unutra. 

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Desmo said:

 

ako budem nasao vremena, nadam se da ce i moja ovako da zariche....

Link to post
Share on other sites

Nema se vremena, tuga me hvata kad god ga obidjem a bio je nekad vrlo zivahan. .

Nesto kratko i jako staro, dok se vozilo 3000ccm bez plina... ;)

Da ne zaboravim za pojaseve, Marko jeste delimicno u pravu, ali takodje ne mora da znaci da ce bag-ovi uvek da se ispale bez pojaseva, zavisi od modela do modela, brzine i ugla udarca, pa i samog trzista za koje je model bio namenjen, istrazivao sam svojevremeno, takodje znam i u praksi dosta slucajeva gde se nisu ispalili bez pojasa...

Edited by TOKYO
Link to post
Share on other sites