Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


Ja sam ovakav E39, 1999 godište, sa full opremom, koza, klima, navigacija, automatik, sa 197.000 na satu, prodao za 3.300e, pre 8 meseci. (Registrovan 11 meseci), e ti sad proceni... [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to post
Share on other sites

pozz ljudi ,pre par meseci bila je jedna kockica karavan crvena sa alpina felnama na prodaju , cini mi se na bg table ali nisam siguran ,da li  neko zna nesto o tom autu ?

Link to post
Share on other sites

Novo! Svaka cast za nabavku, ko od tebe kupi auto nema brige, biras kao za sebe. Rado cu saradjivati s tobom, ako se jednog dana steknu preduslovi (finansije).?

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
Овај ако добије 2000 може на вечеру да води  [emoji4]
Ovom suvozac steluje retrovizore :D il je bio englez ili je ovo neki teski zajeb od auta :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Danas mi je lik nudio e90 za moj auto, auto je toliko potrosen i toliko smesno izgleda pored mog, i radi u odnosu na m57 kao traktor cujes ga 5 metara od mog auta, a moj ne cujes da sam razmisljao da li bih ga dao za 2500 doplate , a on nudi 500 :)

Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je koliko je većina ljudi pa mogu reći bezobrazno kada nude zamene...

Najčešće nude krševe za koje dobro znaju da treba uložiti gomilu para da se srede i koje za keš niko i neće, pa pokušavaju da podvale, prevare, kako god, pa APP (ako prođe prođe). Valjda misle da kada čovek nešto prodaje to mu je mnoooogo hitno i ako ne proda tog dana, sutra će već da gladuje. A i ovi što prodaju, pa lako prihvataju zamene, i oni su mi uvek pomalo sumnjivi...

Zato nikad do sada i nisam prihvatao nikakve zamene kada prodajem - odmah stavim tako u oglas i ne želim takvi da me zovu. Ako treba, dam za keš koji evro manje, ali zamene ne. Naravno, možda bih drugačije razmišljao da sam neki automehaničar sa velikim iskustvom ili imam takvog kao komšiju ili drugara...

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
Zanimljivo je koliko je većina ljudi pa mogu reći bezobrazno kada nude zamene...
Najčešće nude krševe za koje dobro znaju da treba uložiti gomilu para da se srede i koje za keš niko i neće, pa pokušavaju da podvale, prevare, kako god, pa APP (ako prođe prođe). Valjda misle da kada čovek nešto prodaje to mu je mnoooogo hitno i ako ne proda tog dana, sutra će već da gladuje. A i ovi što prodaju, pa lako prihvataju zamene, i oni su mi uvek pomalo sumnjivi...
Zato nikad do sada i nisam prihvatao nikakve zamene kada prodajem - odmah stavim tako u oglas i ne želim takvi da me zovu. Ako treba, dam za keš koji evro manje, ali zamene ne. Naravno, možda bih drugačije razmišljao da sam neki automehaničar sa velikim iskustvom ili imam takvog kao komšiju ili drugara...
Bezobrazno do te mere da i ako pise da zamena nije jedna od opcija oni i dalje nude... Nas narod je cudo...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Nisam ga nikad video, na prvi pogled lepo izgleda, ali vidim da mu gori i "check engine" lampica.

Takođe, za takav auto, naročito sa 117.000km, očekivao bih mnogo više datih informacija, o istoriji, održavanju, itd, a ne samo reč "jednistven" u opisu auta.

Link to post
Share on other sites