Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 1/14/2019 at 1:01 PM, Zeljkamp said:

Pre 3 dana sam iz CH uvezao jedan X1 Xdrive18d iz 2012. Professional navi, adapivni bixenon, hydro servotronic letva itd... Stanje izuzetno. Koga interesuje, moze da dodje, bez obaveze na kupovinu, i da vidi sta mislim kada kazem izuzetno. Obratiti paznju na prosecnu brzinu koju sam napravio kada sam se vracao iz CH. :) 

 

x1.jpg

xdrive18d.jpg

enterijer.jpg

board.jpg

 

 

Opet sam bio brzi od admina. :) Prodao sam ga pre nego sto su odobrili oglas na forumu... :) 

Link to post
Share on other sites
Opet sam bio brzi od admina. [emoji4] Prodao sam ga pre nego sto su odobrili oglas na forumu... [emoji4] 
Cestitam, ovo kontam prvi covek sto je uzivo video auto je i kupio :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, NikNS said:

Cestitam, ovo kontam prvi covek sto je uzivo video auto je i kupio :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Tako je bilo i sa prethodnim X1. ;) 

Link to post
Share on other sites

Video sam ga ja pre kupca [emoji23] dobar je bio stvarno, nece se pokajati kupac. Hvala ovim putem javno sto si mi izasao u susret i nasao vreme da mi pokazes auto iako sam turisticki dolazio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi sazna posto je porez za e90 120 kw limuzina 2006 god 1998 kubika ? ali tacnu cenu posto sam pitao vise njih i frljaju mi se sa ciframa od 15 do 20 000 dinara sto je apsurdno za ovaj auto da toliko kosta

Kao što @miksa reče, ne postoji precizna cijena. Zavisi od službenika i opštine na kojoj se radi prenos. Kad sam prenosio 318i koji je 2002. godište od @Zeljkamp-a, prenos na Vračaru me izašao čini mi se između 12 i 13k dinara. Kada sam radio prenos za 330d koji je 2003. godište na Banovom Brdu, prenos me izašao okruglo 12000 dinara. Shodno tome, realno je da te za taj auto porez košta manje ili jednako 150€.

Edited by castor
Link to post
Share on other sites
14 hours ago, Stefan L. said:

Jel moze neko da mi sazna posto je porez za e90 120 kw limuzina 2006 god 1998 kubika ? ali tacnu cenu posto sam pitao vise njih i frljaju mi se sa ciframa od 15 do 20 000 dinara sto je apsurdno za ovaj auto da toliko kosta

Pre tacno godinu dana za moj e91, 177ks 2008god 24000din porez.

Link to post
Share on other sites

U maju sam prodao e46 coupe i porez je bio oko 8000.
Bice prilike za saradnju, pricali smo los je momenat sad za prodaju, a i finansijski za prelazak na nesto vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13729549/bmw-x5-30dl
Mislim da je povoljno i vise nego korektno. Ulozeno je preko 5000e u auto.. [emoji6] za kolege sa foruma 500e nize
Auto je top! Da imam za ovako nesto ni tih 500 ne bih spustao... Bas je topcina auto! Srecno sa prodajom!

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

zvao agenciju i dobio info da je preno za e90 120kw 2006 10500 dinara. i kazu da sve od pocetka pa do kraja me izlazi izmedju 51000 i 55000

Meni su u agenciji rekli da me porez izadje 18000-19000din pa me na salteru izaslo 24000din ?

Link to post
Share on other sites
On 1/24/2019 at 1:22 PM, ilovebigasses said:

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13729549/bmw-x5-30dl

Mislim da je povoljno i vise nego korektno. Ulozeno je preko 5000e u auto.. ;) za kolege sa foruma 500e nize

Pratim temu od pocetka, znam da si se dobro iscimao oko ovog x-a. I znam da je mehanicki stvarno odlican. Ali enterijer deluje bas umorno. A secam se da si hteo i to da resis. To moze da odbije kupca, a steta jer je sve ostalo stvarno top.

Link to post
Share on other sites