Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ove 520-tice E60 sa oglasa lepo izgledaju, nego ovaj E60 2005-to ima samo 150ks (mislio sam da su imali barem 163ks, ali izgleda da postoji i ova slabija varijanta) - na toliki auto ne baš mnogo -  za moj ukus BMW treba ipak barem malo da digne raspoloženje kada se potopi papučica gasa osim naravno da lepo izgleda.

Edited by Sigtran
Link to post
Share on other sites
5 hours ago, miksa said:

Ja bas danas nesto gledao x3 po oglasima,mislio za zence,da nadjem neki pa da menjam e39 za x3,ali nemoze srce da se odvoji od e39 :)

Ja bas hocu da kupim sebi opet e39, a zeni bi uzeo neki manji autic. Pa bi mozda i menjao X3 uz doplatu za e39, ali samo ozbiljan e39. 

Zbog toga i prodajem X3 sada trenutno. 

Mada ako sve bude kako se nadam mozda odem i na e70, a zeni uzmem nesto manje. 

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Sale-Sombor said:

Ja bas hocu da kupim sebi opet e39, a zeni bi uzeo neki manji autic. Pa bi mozda i menjao X3 uz doplatu za e39, ali samo ozbiljan e39. 

Zbog toga i prodajem X3 sada trenutno. 

Mada ako sve bude kako se nadam mozda odem i na e70, a zeni uzmem nesto manje. 

da si ranije odlucio pa da uzmes onaj plavi 530 od Alena Ademovica pevaca, ja sam se odusevio bio mehanickim stanjem, estetika nije losa ali vidjao sam i bolje stanje estetsko, al mehanicko je bas bilo tip top

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Stefan L. said:

da si ranije odlucio pa da uzmes onaj plavi 530 od Alena Ademovica pevaca, ja sam se odusevio bio mehanickim stanjem, estetika nije losa ali vidjao sam i bolje stanje estetsko, al mehanicko je bas bilo tip top

da, i bio je 6.000e neko je ubacivao oglas ovde,mozda si ti,ne secam

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Stefan L. said:

da si ranije odlucio pa da uzmes onaj plavi 530 od Alena Ademovica pevaca, ja sam se odusevio bio mehanickim stanjem, estetika nije losa ali vidjao sam i bolje stanje estetsko, al mehanicko je bas bilo tip top

Taj je prodat? 

 

Ma polako, naci cu jedan lep primerak. Zao mi je sto sam prodao moj 520d, ali nisam mogao da odbijem onu ponudu. 

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Sale-Sombor said:

Taj je prodat? 

 

Ma polako, naci cu jedan lep primerak. Zao mi je sto sam prodao moj 520d, ali nisam mogao da odbijem onu ponudu. 

Jesi video na oglasima onaj e39 520d sa kilometrazom od 86.000km? Malo mi je nerealna ta km, ali ako je istinita, moze da bude dobra kupovina. Ima lepu opremu, mislim da je 2003 god.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, dredger said:

Jesi video na oglasima onaj e39 520d sa kilometrazom od 86.000km? Malo mi je nerealna ta km, ali ako je istinita, moze da bude dobra kupovina. Ima lepu opremu, mislim da je 2003 god.

Jesam, zvao sam coveka i po broju sasije gledao ima stvarno super opremu. O kilometrazi ne znam stvarno sta bi rekao dok ne pogledam auto uzivo, ako je stvarno tako onda je dobra kupovina. 

Rekao mi je da bi spustio cenu na 5000e

Mada iskreno voleo bi najvise da nadjem 530d

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Nismo said:

Ne pratis fabulu radnje ?

Nisam pratio :) Auto ne moze biti 2008 jer ima m47 ali jos bolje, a pogoditi lci sa tim motorom jos m paket je bas tesko. Ako bas trazimo manu nema siber ali bih mu oprostio.

Link to post
Share on other sites
On 1/27/2019 at 8:00 PM, Stefan L. said:

uvek nesto mora da fali :D ja cu ove godine ako sve bude po planu da uzmem opet e60, e90 je do jaja auto, samo tvrd mnogo u odnosu na e60, a ja sam prevazisao karting voznju. a vozi mi se i saltac, smara me matik :) 

Nedostaje ti “kultura” rada sestaka :) Skoro sam bio u prilici da menjam auto za jedan dobar e90 sto mi sad vise igra ulogu jer vozim 90% po gradu ali sam odustao kad sam cuo kako njegov auto “traktorise” na 5m od mog koji se ne cuje od njegovog.

Link to post
Share on other sites

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13750026/bmw-520-520-d-executive

Stvarno je odličan. Vidim da je okačio nove slike iz Srbije,  one su izgleda bile iz Belgije.  Moje mišljenje je da je više prešao jer do 2014 je presao 70000 km a do 12.2018  81600 km, zbog stanja vozačevog sedišta koje mora biti kao novo a nije,  ali i pored svega toga ovo je najbolji E39 na oglasima.

Link to post
Share on other sites