Recommended Posts

1 hour ago, Djoksa530i said:

Nedostaje ti “kultura” rada sestaka :) Skoro sam bio u prilici da menjam auto za jedan dobar e90 sto mi sad vise igra ulogu jer vozim 90% po gradu ali sam odustao kad sam cuo kako njegov auto “traktorise” na 5m od mog koji se ne cuje od njegovog.

Koliko cenis svog ljubimca, da znam da li da mastam (mislim, jos uvek nisam zreo za promenu auta ... ali nikada se ne zna :) ).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, uroskg said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13750026/bmw-520-520-d-executive

Stvarno je odličan. Vidim da je okačio nove slike iz Srbije,  one su izgleda bile iz Belgije.  Moje mišljenje je da je više prešao jer do 2014 je presao 70000 km a do 12.2018  81600 km, zbog stanja vozačevog sedišta koje mora biti kao novo a nije,  ali i pored svega toga ovo je najbolji E39 na oglasima.

Mozes da mu trazis VIN pa da proveris na http://www.auto-records.com/ za 5.5 ojra kada je poslednji put servisiran u zvanicnom servisu i na kojoj kilometrazi. Pa na osnovu toga uradis neku procenu.

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Desmo said:

Nije losa stvar, meni izbaci sad kad sam u ovl proveravao km... jel ima za audi tako nesto?

Jebemliga ...

Ja sam koristio za svoj e46, cisto da pretpostavim za koliko su slagali kilometara :). U saobracajnoj pise kada je prva reg u Srbistanu, ali ne pise i na kojoj kilometrazi. Ne znam da li mozda to negde pise, taj podatak.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Djoksa530i said:

Nedostaje ti “kultura” rada sestaka :) Skoro sam bio u prilici da menjam auto za jedan dobar e90 sto mi sad vise igra ulogu jer vozim 90% po gradu ali sam odustao kad sam cuo kako njegov auto “traktorise” na 5m od mog koji se ne cuje od njegovog.

nedostaje meni sestak benzinac bato moj :) ja ne volim dizele uopste a vozim ih jer mi se isplati vise od benzinca, a da teram bmw sa plinom ne bih, imao sam kabrio sa time i nisam bio odusevljen nesto, performanse se znatno osete kad ode u obrtaje a i sama pomisao da imam plinsku bocu ne volim :D ili cistokrvni benzinac ili naftas. iskreno kako se blizi prolece leto opet me vuce da uzmem neki convertible ili slk kompresor ili e46 u fulu da bude, ali mi merak da se vracam na nesto sto sam vec imao. jebe me glava moja hahaha

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Desmo said:

To covek i hoce da proveri, koliko manje

I dalje ne razumem za sta mu treba carinska deklaracija... Mnogo mu je verodostojnija servisna istorija koju pominje.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, uroskg said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13750026/bmw-520-520-d-executive

Stvarno je odličan. Vidim da je okačio nove slike iz Srbije,  one su izgleda bile iz Belgije.  Moje mišljenje je da je više prešao jer do 2014 je presao 70000 km a do 12.2018  81600 km, zbog stanja vozačevog sedišta koje mora biti kao novo a nije,  ali i pored svega toga ovo je najbolji E39 na oglasima.

I ja sam bas pogledao sediste, deluje da ima vise km. A opet mozda ga je vozio neki debeljko pa ga je urnisao. U svakom slucaju, auto jako lepo izgleda i koga interesuje e39 treba da ga pogleda.

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Stefan L. said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12135808/bmw-320-cd ista prica malo km, swiss. Ne znam za vas ali mene uvek privuce originalno i dobro stanje starijih auta. 

Već smo pričali u ovoj temi o njemu... Već je duže vreme na oglasima. Na slikama lepo izgleda, dobra oprema ali mora se videti i probati. 

Neke stvari su odmah malo sumnjive - kaže "sad uvezen" iz CH a registrovan do 02.2019. :)  Dakle u najbolju ruku je uvezen početkom prošle godine. 

Takođe, nigde se ne vidi servisna istorija, a u CH bi 1-va i jedina vlasnica verovatno održavala isključivo u ovlašćenom servisu - vidi se samo jedan redovan servis 2013-te godine i to u Francuskoj.

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Stefan L. said:

samo mi je sediste sumnjivo sa ovim km.. nista vise, auto izgleda kao puska na slikama, trebalo bi ga pogledati iskreno. Sale idi gledaj i probaj mislim da neces pogresiti :)

Mozda za jedno 15 dana kad se vratim iz Turske. Ali koliko sam razumeo izgleda ce prihvatiti zamenu za neki jeftiniji auto i doplatu. Zbog toga mi je i sumnjiva kilometraza. Da je stvarno tako mala, bar ja bi ga prodavao za kes samo... 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Nismo said:

I dalje ne razumem za sta mu treba carinska deklaracija... Mnogo mu je verodostojnija servisna istorija koju pominje.

Interesuje ga koliko je km pisalo na satu kad je prvi put reg kod nas

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Desmo said:

Interesuje ga koliko je km pisalo na satu kad je prvi put reg kod nas

Moze da sazna, ali nista mu to ne znaci, “cisto onako, eto da zna...”? Prvo se vrati kilometraza, pa se pokrene carinska procedura, a naknadno vracanje kilometraze do sada gotovo niko nije radio, a sada tek nece niko moći, jer je to obavezan podatak pri svakom tehnickom pregledu.

Edited by Nismo
Link to post
Share on other sites
21 minutes ago, Nismo said:

... a naknadno vracanje kilometraze do sada gotovo niko nije radio, a sada tek nece niko moći, jer je to obavezan podatak pri svakom tehnickom pregledu.

Ma nažalost moći će, neko napravi npr 30k godišnje, a pred svaki tehnički vrati 20k unazad...

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Sigtran said:

Ma nažalost moći će, neko napravi npr 30k godišnje, a pred svaki tehnički vrati 20k unazad...

Sve se nadam ljudi, ali bagra je na sve spremna...

Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, dredger said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13712849/bmw-530-d-nov-nov

Ovaj auto mi ne izgleda lose? Mada gledam preko telefona, pa mi mozda nesto promice. Ima finu opremu, da ne kazem da je u full-u, a cena je simpaticna.

Ja oglase sa NOV NOV a auto 16 godina star zaobilazim ... 

A mislim da ako je vodio racuna o auto kao o postavljanju oglasa da ima bar 2000e ulaganja

Edited by chevu1990
Link to post
Share on other sites