Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1 hour ago, dredger said:

Evo onog crnog e39 530d, stvarno je auto prelep, mozda i najlepsi e39 koji sam video. 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13806579/bmw-530-m-optic

6500e je cena, razgovarao sam sa vlasnikom pre 2 dana... 

Kada bi prodao moj X3 uskoro, isao bi da ga kupim

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dredger said:

Evo onog crnog e39 530d, stvarno je auto prelep, mozda i najlepsi e39 koji sam video. 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13806579/bmw-530-m-optic

dao bi ga ovaj za 5.5 kesa, mada i od onog Alena pevaca je bio brutalan e39 plavi m. Bas srokao mnogo para u njega, ispricao mi je istorijat o autu u pola sata

Link to post
Share on other sites

Sale al ne zaleci se, imas vec i novije modele za te pare, udji prvo u neki e60 pa onda e39 znam sta ti pricam :) 

elem registrovan juce auto prebacivanje sa PA na BG table bukvalno mi je ceo dan otisao ali sam dbio sve u jednom danu sto je do jaja. Tako da ove godine bozezdravlja u nove pobede :D neki e60 ovo ono ili neki drugi zanimljiv automobilcic. Svidja mi se onaj pezo RCZ, videh juce beli odlepio sam boze kako je leeeep

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Stefan L. said:

Sale al ne zaleci se, imas vec i novije modele za te pare, udji prvo u neki e60 pa onda e39 znam sta ti pricam :) 

elem registrovan juce auto prebacivanje sa PA na BG table bukvalno mi je ceo dan otisao ali sam dbio sve u jednom danu sto je do jaja. Tako da ove godine bozezdravlja u nove pobede :D neki e60 ovo ono ili neki drugi zanimljiv automobilcic. Svidja mi se onaj pezo RCZ, videh juce beli odlepio sam boze kako je leeeep

Probao sam ja svasta, e60 mi se ne svidja nikako. E39 mi je auto za merak, za dusu, po meni najlepsi model BMW ikada napravljen, kupio bi ovakav i ne bi ga nikad prodao. 

Taj plavi nije na prodaju jel? 

Ps. Sa X5 e70 sam bio odusevljen, vozi ga drugar u brutalnoj opremi i taj auto mi je bomba. Kad sam probao ostao sam bez teksta

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Stefan L. said:

plavi je prodat xD ma daaaaaaj, i ti ces da postanes sektas vidim ja :D

Hahaha e60 mozda samo u M paketu, a i to mi nije nista specijalno. Nekako mi se ne svidja, al opet nikad se ne zna. 

E39 mi je prvi pik, ima onaj M5 iz Nove Varosi, ali mi je to nedostizno trenutno, zbog cene od 14 000 i plus odrzavanja. 

Link to post
Share on other sites

pa to i da kupis i da te razumemo xD i ja bih to kupio i ostavio u garazi da je imam i vremenom bi sigurno vrednost samo rasla, dok ovo samo da se skotrlja niz kao i svi ostali novji autici. Mislim kapiram ja sve to old skul kvalitet izrade al opet mislim da ne treba da se zaleces jer su cene dosta nerealne, godine proizvodnje. Ako vec hoces taj crni e39 ponesi 5 iljada kad budes imao pokazi mu i dobices auto, vo na preko telefona je druga prica sve :)

Link to post
Share on other sites

Nisam ja ni mislio da mu odnesem 6500e, nisam lud. Posto takodje znam od koga je on kupio auto, za koliko para i kompletnu pricu. Tako da sam potkovan znanjem, znam koliko je ulozeno i sta je sredjeno ?

Dobro se raspitam ja pre svega u sta se upustim. 

Naravno uvek gledam da kupim auto koji mogu maksimalno da odrzavam. Necu da dam 20 000e za auto, a sutra nemam servis krsten da uradim na njemu

Link to post
Share on other sites

Pojavice se uskoro jedan e34 jedinstven bas. Top stanje, koji nije skoro bio na oglasu takav, bukvalno nula ali nula ulaganje! Mislim da ce pocetkom proleca/leta da ide na oglas.

 

Link to post
Share on other sites