Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postoji velika verovatnoca da cu prodavati auto, da ne pisem razloge i ne ureknem za 10ak dana cu znati manje vise sve, pa ako ima zainteresovanih bilo bi mi najdraze da to kupi neki ljubitelj bmw i da se brzo zavrsi prodaja. Imate temu o mom f20 116i za sve info.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ljudi I ja nešto razmišljam o prodaji svog e46. Kupio sam auto da mogu da idem na posao i da mogu da pored posla postignem i neke privatne poslove koje radim jer sam puno vremena gubio u prevozu. Na kraju je ispalo da nit imam parkinga na poslu niti u blizini stana. Auto mi sada sluzi da 3x nedeljno odem na trening i to kad se vratim sa treninga po 45min do sat vremena kružim po kraju ko neka budala. Ko živi na detelinari zna o čemu pričam. 

U pitanju je BMW e46 2001 godište, 318i benzin+plin.

Auto je u odličnom stanju, sredio sam skoro sve na njemu. Prošle nedelje bio kod mehaničara i rekao mu da pregleda auto i da sredi sve što treba da se sredi. Zamenjeni su pakovi za ručnu, hard guma, kaiš, prednji selen blokovi, stabilizatori, creva za rashladnu tečnost i te gumice sam skoro sređivao, mali servis isto skoro rađen. Tako da je auto potpuno stegnut i nema sa na tom polju da se radi. U enterijer sam uložio puno para, kožna sedišta, m volan(kao nov),kožni tapaciri , android multimedija, kupio sam i kameru za rikverc koju treba da ugradim, poručio sam sad i naslon za ruku, nebo i prednji stubovi promenjeni sada su kao novi. Ima ugrađene ksenone sa projektorima i angel eye.  Gomilu para sam dao, verovatno i sami znate koliko svaka sitnica u enterijeru košta za njega a i što se mehanike tiče. Auto ima plin, sekvent koji radi perfektno, nikakve razlike nema u odnosu na to kada radi na benzin i troši jako malo. Siguran sam da troši manje od bilo kog dizela, motor je stvarno perfektan. Trenutno mu je jedina mana farba, na nekim mestima je oljušten lak a na drugim mestima je izguljen od parkinga, mene to izluđuje pa sam zakazao kod majstora farbanje auta. Malo smo se natezali jer je on hteo samo da farba izguljene delove i tamo gde je lak oljušten ali ja hoću da se ofarba ceo auto kako sve bilo jednako i da znam da nema više ni jedne tačkice i da boja bude izjednačena. Farbanje celog automobila će me takođe koštati jako puno, možete i sami da vidite kako se kreću cene ali kada se to završi na autu ostaje samo registracija. Ima na sebi dobre zimske gume na čeličnim felnama i zadnje gume su kao nove, takođe bi uz njega dao i set alu felni sa letnjim gumama kojima je šara oko 4mm.  Auto sam sređivao sa sebe, mislim i dalje ga sređujem jer ako ga ne prodam do registacije ostaviću ga sebi ali najiskrenije ne treba mi auto i bezveze mi stoji. 

 

Ako je neko od forumaša zainteresovan neka mi se javi pa se možemo dogovoriti oko cene, svestan sam da uložen novac ne mogu da vratim. Jedino me zamene ne interesuju jer mi auto stvarno ne treba.  

Link to post
Share on other sites
Ljudi ako neko iima farove na prodaju za e36 1994 318i javite mi [emoji4]
Provericu ja sutra cenu u firmi pa cu ti javiti ako hoces cisto da imas okvirnu cenu u glavi

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Provericu ja sutra cenu u firmi pa cu ti javiti ako hoces cisto da imas okvirnu cenu u glavi

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Moze hvala ti. mada novi farovi su cca 170e... to mi je puno dati. izdovio bih max 10k za par farova i zmigavaca, jos kad bi farovi imali sociva :P

Link to post
Share on other sites
Moze hvala ti. mada novi farovi su cca 170e... to mi je puno dati. izdovio bih max 10k za par farova i zmigavaca, jos kad bi farovi imali sociva [emoji14]
Mislim da svi do 94te imaju sociva. Pre ce biti druga varijanta nego ovo sto si naveo 170e. Depo ih pravi, i drugar je kupio te eno jos ga super sluze, cak je staklen kao i original.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Depo kopija je oko 6 7k nov... Vec sam pitao dosta njih. Ma ja bi i polovne, svejedno samo da su dobri...
Stari tip je sa socivom je 5000 komad, znaci do 94te ali imam samo levi, desni da se nabavi je 7000 jer je poskupeo u nabavci, migavci beli su 600 din komad.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites