Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tesko druze. Taj ima oko 170ks fabricki, 300 je skoro duplo vise. Pokidao bi prenos verovatno s tom konjazom, a kako bi se zaustavljao je isto dobro pitanje. 

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Indorile said:

Tih 300 konja iz anusa zaboravi.

Pa dobro, možda je 300 ponija :) Da ne kažem, 200 - 220 odraslih konja :D

Šalu na stranu, lepo izgleda, bar na slikama ...

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam cemu sumnja za 300konja,vrlo lako. Ubaci 535d masinu malo azbuke i cekica eto ga 525d sa 300konja[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

А што је одвалио предњу десну страну то ништа...и таблица му остала још погужвана! Мрзело га нову да узме! Једно брзинско питање! Узех да заменим дискове и диск плочице,када сам скинуо има шта и да видим! Оне гумице се мало срозале и клипови у канџи зарђали....узех нове гумице и да то измењам....смем ли оне клипове из канџи да обрадим воденом шмирглом баш су при врху повукли рђу,хоће ли то правити проблем?

Edited by Glisa
Link to post
Share on other sites
А што је одвалио предњу десну страну то ништа...и таблица му остала још погужвана! Мрзело га нову да узме! Једно брзинско питање! Узех да заменим дискове и диск плочице,када сам скинуо има шта и да видим! Оне гумице се мало срозале и клипови у канџи зарђали....узех нове гумице и да то измењам....смем ли оне клипове из канџи да обрадим воденом шмирглом баш су при врху повукли рђу,хоће ли то правити проблем?
Nece, pre mesec dana ista stvar radjena na drugarovom, evo fala bogu nije uleteo ni u jednu trafiku :D Staje soferka ispada napolje haha. Samo sto smo mi i farbali celjusti pa smo sve smirglali a ja sam ovo i funkcionise bez greske.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, La Haine said:

Ako isteras klip napolje, moraces da ga vracas nekom prirucnom stegom!

Зар не би требало да иде лако на два пајсера? Сад сам ове лагано враћао,само је проблем корозија при врху ?

1 hour ago, NikNS said:

Nece, pre mesec dana ista stvar radjena na drugarovom, evo fala bogu nije uleteo ni u jednu trafiku :D Staje soferka ispada napolje haha. Samo sto smo mi i farbali celjusti pa smo sve smirglali a ja sam ovo i funkcionise bez greske.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 

Хвалаааа...мада мораћу клипове да избијам напоље,морам их лепо очиститии.....?

Link to post
Share on other sites

Izgleda ocuvano mada mi je sumnjicavo individual a mala nav,kurbla klima mada se to lqko provjeri po vinu i definitivno opis dominira 2.0tdi[emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Glisa said:

А што је одвалио предњу десну страну то ништа...и таблица му остала још погужвана! Мрзело га нову да узме! Једно брзинско питање! Узех да заменим дискове и диск плочице,када сам скинуо има шта и да видим! Оне гумице се мало срозале и клипови у канџи зарђали....узех нове гумице и да то измењам....смем ли оне клипове из канџи да обрадим воденом шмирглом баш су при врху повукли рђу,хоће ли то правити проблем?

Po cemu zakljucujes da je odvaljivao prednju desnu stranu?

23 hours ago, Sale-Sombor said:

Auto sam video nekoliko puta u prolazu, lepo izgleda, boja vrlo zanimljiva uzivo, bio sam zainteresovan, ali me malo bacilo u rebus ovih 300ks. I svaki put kad obnovi oglas, tip podigne cenu za 500e, bio do skoro 7100, onda je verovatno zbog produzetka registracije cena skocila na 7500, kad od pre neki dan 7950...

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gavra43 said:

Po cemu zakljucujes da je odvaljivao prednju desnu stranu?

Auto sam video nekoliko puta u prolazu, lepo izgleda, boja vrlo zanimljiva uzivo, bio sam zainteresovan, ali me malo bacilo u rebus ovih 300ks. I svaki put kad obnovi oglas, tip podigne cenu za 500e, bio do skoro 7100, onda je verovatno zbog produzetka registracije cena skocila na 7500, kad od pre neki dan 7950...

https://en.wikipedia.org/wiki/Fifty_Shades_of_Grey_(film)

Link to post
Share on other sites

Moj auto ide na dobos definitivno, idem na nesto mladje i pitomije zbog rute za koju ga najvise koristim , parkinga i sl. Znaci zamena je moguca pre svega za A4 diodu ili neki auto C ili D segmenta i u zameni je cena 8000 eur.

Poslednja cena za koju cu ga dati za kes je 6700 eur i ni cent jedan ispod toga, na oglasima ce stajati vise zbog specijalaca raznih.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12353146/bmw-525-m-optic-vin-fixn0

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Djoksa530i said:

Moj auto ide na dobos definitivno, idem na nesto mladje i pitomije zbog rute za koju ga najvise koristim , parkinga i sl. Znaci zamena je moguca pre svega za A4 diodu ili neki auto C ili D segmenta i u zameni je cena 8000 eur.

Poslednja cena za koju cu ga dati za kes je 6700 eur i ni cent jedan ispod toga, na oglasima ce stajati vise zbog specijalaca raznih.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12353146/bmw-525-m-optic-vin-fixn0

Kad vidim da neko prodaje do jaja dobra kola, ocuvana, mazena, pazena, boli me srce sto nisam neki milioner da mogu da ga spakujem u garazu i vozim kad mi cefne .... Srecna prodaja brate, ali meni je tuga prodavati takav auto.

Link to post
Share on other sites

Pomalo vezano za temu :D elem, drugar dobar uzeo M47 e60 520d, 2006 god, isli zajedno do CG, korektnu opremu ima, lepo radi i ide. Platio ga 6.500e iz uvoza. I sad ga povezem na inpu/scanner i autocom iiii zakljucimo; 50e svi grejaci, throttle valve actuator - glavi i blokira ponekad, polovan 70e, preveliku struju vuce abs/dsc centrala (i tu ima neki problem), ventil turbine glavi/prepunjava (taj problem cest i na e70) vrvt polovan oko 50e, dizne odlicne (ali radjene), amortizeri svi ljuljaju, svi za zamenu, monroe 360e (3 god gar), kayaba 400e, trap odlican iiii zamajac pliva za sve pare i krlja. Zamajac 750e i korpa i lamela sig bar 200e. Sttooo znaci od ulaganja u startu oko 1.600e i 100e min ruke dolazi do cifre od 1.700 e... a ako bi bio kao ja lud i nenormalan iskopao bih ja tu jos sigurno soma. Eto malo kratkog infa i iskustva za kolege. Kazem auto ovako sasvim fino radi i ide ?

Edited by ilovebigasses
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ilovebigasses said:

Pomalo vezano za temu :D elem, drugar dobar uzeo M47 e60 520d, 2006 god, isli zajedno do CG, korektnu opremu ima, lepo radi i ide. Platio ga 6.500e iz uvoza. I sad ga povezem na inpu/scanner i autocom iiii zakljucimo; 50e svi grejaci, throttle valve actuator - glavi i blokira ponekad, polovan 70e, preveliku struju vuce abs/dsc centrala (i tu ima neki problem), ventil turbine glavi/prepunjava (taj problem cest i na e70) vrvt polovan oko 50e, dizne odlicne (ali radjene), amortizeri svi ljuljaju, svi za zamenu, monroe 360e (3 god gar), kayaba 400e, trap odlican iiii zamajac pliva za sve pare i krlja. Zamajac 750e i korpa i lamela sig bar 200e. Sttooo znaci od ulaganja u startu oko 1.600e i 100e min ruke dolazi do cifre od 1.700 e... a ako bi bio kao ja lud i nenormalan iskopao bih ja tu jos sigurno soma. Eto malo kratkog infa i iskustva za kolege. Kazem auto ovako sasvim fino radi i ide ?

To je to sto smo jednom prilikom diskutovali, kad kupis polovan auto, moras jos 20-30% njegove vrednosti da ulozis da bude top. 

A na tom primeru se primeti to sto ja volim kod bmw-a, realno nije u sjajnom stanju, ali on pali, radi ide...Kvalitet rodjaci.

Link to post
Share on other sites